شهرداری اهواز در مسائل فرهنگی با متخصصان مشورت کند

امام جمعه موقت اهواز گفت: شهرداری اهواز در زمینه فعالیت‌های فرهنگی بهتر از این می‌توانست کار کند و با مشورت با متخصصان، از نظرات آنها در این زمینه بهره‌مند شود.

آیت‌الله محسن حیدری، اظهار کرد: کارهایی که شهرداری اهواز در زمینه‌های فرهنگی انجام داده است تقریبا خوب بوده است اما مجال کار بیشتر در این زمینه وجود دارد.

وی افزود: شهرداری کلانشهر اهواز در ایام فاطمیه و محرم کارهای خوبی در بین‌الحرمین انجام دادند اما با هم‌فکری و مشورت با متخصصان می‌توانند اقدامات مؤثرتری داشته باشند.

حیدری گفت: در خصوص کارهای فرهنگی در زمینه‌های اجتماعی، دینی و سبک زندگی شهروندی امکان کار بسیار است و شهرداری می‌تواند در این موارد به نحو بهتری عمل کند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به لزوم فعالیت شهرداری در مسائل کتاب‌ و کتابخوانی و گسترش کارها در این زمینه، تصریح کرد: از شهرداری اهواز در این زمینه اقداماتی ندیده‌ام و نمی‌توان ندیده در این خصوص اظهار نظر کرد.

باید کار در زمینه گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و رسیدگی به امور کتابخانه‌ها در برنامه کار شهرداری باشد و در این خصوص به شکل مؤثری عمل کند.

https://hoorkhabar.ir/454616کپی شد!
49
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.