کمیته اجرایی هفته پژوهش و فناوری خوزستان تشکیل جلسه داد

نخستین جلسه کمیته اجرایی هفته پژوهش و فناوری سال ۱۳۹۳ با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و دبیر ستاد هفته پژوهش و فناوری برگزار شد.

در این نشست که ۲۴ آبان در مرکز رشد فناوری برگزار شد، دکتر ابراهیم حاجی دولو دبیر ستاد هفته پژوهش و فناوری در خوزستان، اظهارداشت: امسال بخشی با عنوان «اعلام نیاز پژوهشی» برگزار می‌شود که صاحبان صنعت مشکلات و چالش‌های حوزه خود را در قالب سمینار برای اساتید دانشگاه و محققان مطرح می‌کنند تا برای اجرای آن‌ها در قالب پروژه‌های تحقیقاتی برنامه‌ریزی شود.

وی افزود: در همین خصوص از سوی ستاد هفته پژوهش و فناوری با دستگاه‌های اجرایی و صنایع استان مکاتبه می شود تا موضوعات را ارائه دهند و برای برگزاری سمینار آن‌ها در هفته پژوهش تصمیم‌گیری شود.

دکتر بابک مختاری دبیر کمیته اجرایی و رئیس پارک علم و فناوری هم در خصوص برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری و دومین فن بازار استان توضیحاتی ارائه داد.

وی با بیان این‌که نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دستگاه‌های اجرایی و صنایع از ۲۴ تا ۲۷ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های خوزستان، سالن امام رضا(ع)، برگزار می‌شود، گفت: دستگاه‌های متقاضی حداکثر تا دهم آذر باید نسبت به پرداخت هزینه غرفه و ثبت‌نام اقدام کنند.

در این جلسه اعضای کمیته اجرایی هفته پژوهش پیشنهادات و نظرات خود را در خصوص برگزاری نمایشگاه، سمینارها، سخنرانی‌های علمی، مراسم افتتاحیه و اختتامیه، انتخاب پژوهشگران برتر و … ارائه دادند و در این موارد با هم به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مقرر شد دانشگاه شهید چمران و آموزش و پرورش برای حضور و بازدید دانش آموزان و دانشجویان از دانشگاه و شرکت در برنامه‌های هفته پژوهش تمهیدات لازم را اتخاذ کنند.

همچنین قرار شد فضایی در نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش و فناوری خوزستان برای حضور انجمن‌های علمی‌دانشجویی پیش‌بینی شود.

https://hoorkhabar.ir/454429کپی شد!
53
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.