دانشگاه علوم پزشکی اهواز میزبان یار مهربان

با آغاز هفته ‌کتاب و کتاب‌خوانی، در دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز برنامه‌های فرهنگی با محوریت کتاب رونق گرفته است.

نمایشگاه کتاب “یارمهربان” باهدف گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی، از ۲۴ تا ۲۸ آبان‌ماه در محل سرسرای سازمان مرکزی این دانشگاه با تخفیف ۴۰ درصدی پذیرای دانشجویان علاقه‌مند به کتاب است.
در این هفته ایستگاه بلوتوث نیز جهت ترویج کتاب‌خوانی برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز راه‌اندازی شده‌است. در این ایستگاه دانشجویان می‌توانند فایل‌های ویژه احکام قرآن کریم، دایره‌المعارف‌ها، داستان‌های مذهبی، نقشه‌ها و اطلس‌های مربوط به مراکز فرهنگی و گردشگری و موزه‌ها را دریافت کنند.
همچنین پوستر و تراکت‌های پایگاه‌های علمی اینترنتی به ‌منظور آشنایی دانشجویان با این پایگاه‌ها جهت دریافت کتب درسی و مقالات علمی در کتابخانه‌ها نصب می‌شود.
طرح آشتی با کتاب ویژه فعالان بخش کتاب و مطبوعات نیز از دیگر طرح‌هایی است که در دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز انجام می‌شود. در این طرح به اعضای فعال و ثابت کتابخانه‌های دانشجویی، کتاب هدیه داده می‌شود و از ۷ نفر از اعضای فعال کتابخانه‌ها نیز تقدیر می‌شود.
برگزاری نشست‌ کانون مطالعاتی در خوابگاه‌های گلستان، تقدیر از کتاب‌خوان‌ترین دانشجوها و برگزاری مسابقه چهل حدیث نیز از دیگر فعالیت‌های این دانشگاه در هفته کتاب و کتاب‌خوانی است.

https://hoorkhabar.ir/454427کپی شد!
61
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.