از حرکت های قومی سودی عاید شهروندان نمی شود

سعادت نیا: مدیران شهرداری نیز باید خود را مکلف به پاسخگویی به اعضای شورا بدانند.

رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز در دیدار با مدیر ان عامل سازمان های شهرداری اهواز بیان کرد:وحدت و تعامل بین شهرداری و شورا مانع دخالت ها از خارج مجموعه می شود.

رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز در دیدار با مدیر ان عامل سازمان های شهرداری اهواز بیان کرد:وحدت و تعامل بین شهرداری و شورا مانع دخالت ها از خارج مجموعه می شود.

حجت الاسلام و المسلمین سعادت نیا گفت: باید به سمت و سویی پیش رفت که همتی همگانی و جمعی برای مرتفع نمودن مشکلات شهروندان از خود نشان دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر اهواز از نشست مدیر ان سازمان های شهرداری اهواز به همراه شهردار این شهر با هیات رییسه شورای شهر اهواز، سعادت نیا در این نشست اظهار داشت: مدیر عاملان سازمان های شهرداری به عنوان سربازان خط مقدم شورا و شهروندان باید حمایت شخص شهردار، اعضای شورا و کمیسیون مربوطه از خود را حس کنند.

رییس شورای اسلامی شهر اهواز با تاکید بر اینکه مشکلات موجود فردی نیستند بیان کرد: به طور مثال اگر اتوبوسرانی مشکلی دارد کمیسیون حمل و نقل باید برای رفع مشکل این سازمان قد علم کرده و تمامی موانع این سازمان اعم از مالی یا اجرایی را رفع کند و اولین مدافع مدیرعامل سازمان باید کمیسیون مربوطه باشد.

سعادت نیا ادامه داد: از کارهای خودمحورانه و حرکت های انفرادی و قومی و جناحی و گروهی نه تنها سودی عاید شهروندان نمی شود بلکه شورا به نوعی خودزنی می کند،مدیرعاملان ارتباطی منسجم و به روز با کمیسیون های مربوط به حیطه فعالیت سازمان خود در شورای شهر داشته باشند و متوجه باشند که ملزم به پاسخگویی به تمامی اعضای شورا هستند.

وی بی احترامی به کادر شهرداری را بی احترامی به شورا دانست و تاکید کرد: به اعضای شورا توصیه می کنم جانب احترام را در برخورد با کادر شهرداری حفظ کنند و متقابلا مدیران شهرداری نیز باید خود را مکلف به پاسخگویی به اعضای شورا بدانند چرا که اهداف عالی نظام و توسعه شهر و رعایت حقوق شهروندان برای ما مهم است و نه مجادلات شخصی یا فردی.

رییس شورای اسلامی شهر اهواز خاطرنشان کرد: تعامل بین شورا و شهرداری علاوه بر حکمفرما کردن آرامش بر فضای شهرداری و شورا می تواند نمادی از کنار هم بودن شورا و شهرداری را به ذهن افراد خارج از این چهارچوب متبادر سازد تا بدین ترتیب نتواند دخالتی در امور داشته باشد، مشکلات و شایعات فراوان هستند اما تاکید می کنم زمانی برای از دست دادن نداریم و در این نشست ها مشکلات و مسائل خود را بیان کنید که دامنه این مشکلات موجب به تاخیر افتادن انجام امورات شهروندان نشود.

https://hoorkhabar.ir/452954کپی شد!
147
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.