هتل پنج ستاره در شهرستان کارون ساخته می‌شود

سرپرست اداره میراث فرهنگی شهرستان کارون از صدور نخستین مجوز موافقت‌نامه اصولی احداث هتل پنج ستاره در این شهرستان خبر داد.

داود سالمی اظهار داشت: نخستین مجوز موافقت‌نامه اصولی ساخت هتل پنج ستاره در شهرستان کارون صادر شد و کار ساخت این هتل وارد فاز جدید شده است.

وی گفت: در زمینه ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در شهرستان کارون با جذب سرمایه‌گذار جهت ساخت هتل پنج ستاره در شهرستان کارون مجوزات اولیه صادر شده و این مساله می‌تواند به حضور بیشتر گردشگر در این شهرستان و رونق اقتصادی آن کمک کند.

سالمی تاکید کرد: قطعاً با احداث این پروژه گردشگری بسیار تأثیرگذار و مانا در محرومیت‌زدایی از چهره شهرستان و اشتغال‌زایی و جذب گردشگران داخلی و خارجی خواهد بود.

سرپرست اداره میراث فرهنگی شهرستان کارون اظهار داشت: مکان ساخت هتل طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در شهرستان کارون و ساحل رودخانه خواهد بود که مقدمات کار در حال انجام است.

او افزود: به‌ منظور تسریع روند احداث هتل جلسات متعددی با سرمایه‌گذار هتل برقرار شده است که اکنون در مرحله استعلامات مربوطه است که انتظار می‌رود دستگاه‌های مربوطه با توجه به محرومیت شهرستان در تسریع روند استعلامات همکاری وافر داشته باشند.

https://hoorkhabar.ir/452673کپی شد!
77
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.