«در‌ آغوش خدا» منتشر شد/ هدیه‌ای از ایران برای کودکان معلول آمریکا

«در آغوش خدا»، نوشته آفرین میرشاهی، به صورت تخصصی برای بچه‌های معلول گروه سنی الف منطقه آمریکای لاتین و به زبان اسپانیایی منتشر شده است.

«در آغوش خدا»، کار جدیدی از گروه کودک و نوجوان اسپانیایی زبان «فانوس دریایی» که به نوعی با کارهای قبلی این گروه کمی تفاوت دارد. کاری که به صورت تخصصی برای بچه‌های معلول گروه سنی الف منطقه آمریکای لاتین و به زبان اسپانیایی منتشر شده است.

این اثر که در ایران با عنوان «زیر سایه خدا» منتشر شده، به قلم و تصویرگری آفرین میرشاهی و کاری از انتشارات عروج اندیشه مشهد است.

این کتاب گفت و گویی عاطفی میان کودکان نابینا، ناشنوا، لال و معلول با خداوند متعال است که افزون بر داشتن مشکلات مختلف جسمی از خداوند به خاطر توانایی ها و نعمت ها تشکر می کنند.

در بخشی از این کتاب یک کودک نابینا با خدا چنین گفت و گو می کند: «خدایا! نمی توانیم دریای آبی را ببینم، ولی خوشحالم به من گوش هایی دادی که می توانم با آن صدای امواج را بشنوم».

«زیر سایه خدا»، اثر تقدیری هشتمین جشنواره کتاب های آموزشی رشد و جشنواره تألیفات فرهنگیان مشهد بوده است.

این اثر با تیراژ سه هزار نسخه و به زبان اسپانیایی هم اکنون در حال ارسال به کشورهای منطقه آمریکای لاتین است و پیش از این به زبان انگلیسی نیز منتشر شده است.

گروه کودک و نوجوان اسپانیایی زبان فانوس دریایی تا کنون بیش از ۵۰ اثر از ادبیات کودک و نوجوان ایران را به زبان اسپانیایی و پرتغالی منتشر کرده است.

https://hoorkhabar.ir/451194کپی شد!
77
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.