امام جمعه شادگان: مسئولان نظام خدمت‌رسانی مضاعف به مردم را در دستور کار قرار دهند

امام جمعه شادگان گفت: مسئولان نظام باید تلاش کنند تا نحوه خدمت‌رسانی به مردم هر روزی که سپری می‌شود، بهتر و بیشتر شود.

حجت‌الاسلام سیدمجید شرفی ظهر امروز، خطبه‌های نماز جمعه را با سفارش به تقوای الهی آغاز کرد و اظهار کرد: آنچه که ما را و دولت مردان ما را در این عصر نجات خواهد داد تقوای الهی است.

وی فرارسیدن هفته کتاب را فرصتی برای ترویج فرهنگ مطالعه بین تمامی قشرها دانست و افزود: هفته کتاب و کتابخوانی فرصتی است تا ارزش و هویت کتاب بر همگان شناسایی و اقدامات لازم در راستای فرهنگ مطالعه صورت گیرد.

امام جمعه شادگان با اشاره به این مطلب که کتابخانه‌های عمومی در آگاهی‌بخشی به جامعه نقش اساسی دارند بر لزوم برگزاری با شکوه هفته کتاب و اجرای برنامه‌های تأثیرگذار و پرمحتوا تأکید کرد.

شرفی در ادامه از حضور گسترده مردم ولایتمدار شادگان در مراسم تشیع شهدای گمنام تشکر کرد و گفت: این اقدام موجب شادی روح شهدا و در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موثر است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شادگان تصریح کرد: وقتی شهدا وارد شهر شدند با خود یاد و خاطره دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را ‌آورند و نسل‌هایی را که شاهد آن دوران نبودند با فضای دوران دفاع و شهادت و ایثار آشنا می‌کنند.

شرفی اضافه کرد: شهیدان عزیز چراغ راه ما هستند و ما در هر سنگری هستیم باید راه آنان را ادامه دهیم و پرچم سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی را برافراشته نگه داریم.

وی در ادامه خطبه های خود عنوان کرد: خدمت به مردم در هر پست و مقامی ارزشمند و قابل تقدیر است اما خدمت در راستای احقاق حق و برقراری عدالت از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

امام جمعه شادگان در پایان گفت: مسئولان نظام باید تلاش کنند تا نحوه خدمت‌رسانی به مردم هر روزی که سپری می‌شود، بهتر و بیشتر شود.

https://hoorkhabar.ir/450627کپی شد!
63
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.