امام جمعه سردشت زیدون : دولتمردان در مسئله هسته‌ای شفاف‌سازی کنند

خطیب نماز جمعه سردشت زیدون گفت: هرگز توافقی را که در مذاکرات هسته‌ای بخواهند بر ما تحمیل کنند را نمی‌پذیریم و دولتمردان جمهوری اسلامی باید در این زمینه شفاف‌سازی کنند.

حجت‌الاسلام سیدابراهیم قائمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر سردشت زیدون ضمن اشاره مذاکرات هسته‌ای تیم مذاکره کننده ایران، اظهار کرد: زیاده‌خواهی امریکا و متعهدانش در این مذاکرات باعث شده که این مذاکرات به نتیجه قطعی نرسد.

وی تصریح کرد: امریکا می‌خواهد در مذاکرات نظر رژیم صهیونیستی را جلب کند و ما هرگز زیر بار حرف زور استکبار نخواهیم رفت.

خطیب جمعه نماز سردشت زیدون افزود: هرگز توافقی را که آنها بخواهند بر ما تحویل کنند را نمی‌پذیریم و دولتمردان جمهوری اسلامی باید در این زمینه شفاف‌سازی کنند.

قائمی با بیان اینکه حقوق هسته‌ای ما شفاف و روشن است خاطرنشان کرد: تیم هسته‌ای کشورمان نباید تسلیم و فریب کسانی را بخورند که به اهداف خود فقط فکر می‌کنند.

وی یادآور شد: مسئله هسته‌ای و بحث دوگانه توافق خوب و بد و حاشیه‌سازی توافقات باید طوری جلو برود که به توافق خوب برسیم و توافق بد را نمی‌پذیریم.

امام جمعه سردشت زیدون با تأکید بر اینکه محتوای مذاکرات باید خوب باشد افزود: باید سعی کنیم در مذاکرات تسلیم زیادی‌خواهی استکبار نشویم.

قائمی ضمن اشاره به دستیابی نیروهای سپاه پاسداران به فناوری ساخت هواپیماهای بدون سرنشین عنوان کرد: با تکیه بر خداوند متعال و با وجود جوانان و علم و بصیرت توانستیم به این فناوری دست پیدا کنیم.

وی با توجه به روز کتاب و کتابخانه تصریح کرد: باید مسئله کتاب و کتابخوانی را در زندگی خود رواج دهیم چرا که روح انسان نیاز به علم دارد.

امام جمعه سردشت زیدون در پایان به ترویج علم و دانش در کشور اشاره داشت و گفت: اگر ملتی فاقد علم و بصیرت باشد همیشه وابسته خواهد بود.

https://hoorkhabar.ir/450621کپی شد!
140
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.