انتخاب ۵۸۸ نفر در قرعه‌کشی عمره دانشگاهیان خوزستان

در مراسم قرعه‌کشی عمره دانشگاهیان استان خوزستان که روز گذشته در تالار اجتماعات دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد، ۵۸۸ نفر جهت اعزام به عمره انتخاب شدند.

علیرضا میرسلیم مدیر اجرایی شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان خوزستان،در این‌باره اظهارکرد: ثبت‌‌نام عمره دانشگاهیان روز پنج‌شنبه ۱۵ آبان به پایان رسید و طی ۲ روز اخیر مراسم قرعه‌کشی در سطح دانشگاه‌های کشور برگزار شد.

وی ادامه داد: در کل کشور ۳۳۸ هزار نفر از دانشگاهیان اعم از استاد(یک نفره، دو نفره و سه نفره) و دانشجو(دانشجوی پسر مجرد، دانشجوی متأهل دو نفره و سه نفره) نام‌نویسی کردند. در استان خوزستان ۹ هزار و ۸۰۱ نفر دانشگاهی نام‌نویسی کردند که از این تعداد در بخش اساتید یک نفره ۱۴۵ نفر، دو نفره ۱۳۴ نفر، سه نفره ۱۱۷ نفر و در بخش دانشجویی، دانشجویان متأهل دونفره ۲ هزار و ۶۶۷، سه نفره یک‌هزار و ۱۱۹ نفر و دانشجویان پسر مجرد ۵ هزار و ۶۱۹ نفر نام‌نویسی کردند.

میرسلیم بیان کرد: در مراسم قرعه کشی متقاضیان شرکت در عمره دانشگاهیان خوزستان، ۵۸۸ نفر انتخاب شدند که در قالب دو کاروان دانشجویان متأهل و دو کاروان دانشجویان پسر مجرد و از اهواز اعزام خواهند شد. کاروان ۶۰ نفره اساتید نیز از شیراز اعزام می‌شوند.

وی گفت: افرادی که در قرعه‌کشی عمره دانشگاهیان استان خوزستان نام‌نویسی کردند برای مشاهده نتایج قرعه‌کشی می‌توانند در تاریخ ۲۰ آبان به نشانی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان به نشانی http://labbayk.com مراجعه کنند. همچنین افرادی که در این قرعه‌کشی انتخاب می‌شوند اعم از نفرات اصلی و نفرات ذخیره از یکم آذر باید نسبت به نهایی کردن ثبت‌‌نام خود اقدام و در صورت نیاز اطلاعات خود را ویرایش کنند.

مدیر اجرایی شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان خوزستان اظهارکرد: فروردین‌ و اردیبهشت‌ سال ۹۴ اعزام‌های کشوری آغاز می‌شود و پروازهایی که از استان انجام می‌شود مشخص خواهد شد.

وی یادآور شد: قرعه‌کشی اساتید روز گذشته ۱۸ آبان، هم‌زمان در ستاد عمره و عتبات کشور در تهران انجام شد و اساتید می‌توانند از ۲۰ آبان نتایج قرعه کشی را از طریق نشانی http://labbayk.com ملاحظه کنند.

https://hoorkhabar.ir/442666کپی شد!
74
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.