پخش ۱۱ فیلم سینمایی از شبکه سه در هفته آینده

شبکه سه سیما در هفته آینده ۱۱ فیلم سینمایی در ژانرهای متفاوت روانه آنتن می‌کند.

فیلم‌های سینمایی و  تلویزیونی باغبان هند، ربوده شده، داستان، گرگ نقره‌ای، حداکثر محکومیت، مثلث برمودا، جانگوی رها شده، از میان سایه‌ها، قله نانگا، سریع و خشن ۶ و پاریس تا پاریس از شنبه۱۷ تا جمعه ۲۳ آبان طبق زمان‌های اعلام شده، روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد.

فیلم سینمایی باغبان هند با نام لاتین Baghban به  تهیه کنندگی و  کارگردانی راوی چوپرا، شنبه ۱۷  آبان ساعت ۳ بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه این فیلم  آمده است: زن وشوهری که بعد از بازنشستگی تصمیم می‌گیرند املاکشان را بین فرزندان تقسیم و خود در کنار فرزندان زندگی کنند اما بچه‌ها آنها را از هم جدا می کنند و زندگی را برایشان سخت می‌کنند.

فیلم سینمایی باغبان محصول سال ۲۰۰۳ هندوستان است  که آمیتا باچان،هما مالینی، سلمان خان، امان ورما و سمیر سونی در آن نقش آفرینی می کنند.

فیلم سینمایی ربوده شده Kidnapped محصول ۲۰۰۵ انگلیس  به کارگردانی برندان ماهر است که یکشنبه ۱۸ آبان ساعت ۰۰:۳۰ بامداد روی آنتن شبکه سه قرار می‌گیرد.

درخلاصه این فیلم با بازی جیمز آنتونی پیرسون، تانیا آندرسن، جان بچ، امیلی برکلی آمده است: دیوید روستا زاده ساده ای است که پدر خود را در یک حادثه سقوط درخت از دست داده است. پدر، قبل از مرگ به دیوید میگوید  که او از خاندان شاوز است نه یک رعیت ساده و دیوید باید نزد عموی خود  برود و سهم خود را از میراث خانوادگی طلب کند. دیوید که پسر خوش قلبی است برای عمل به وصیت پدر عازم سفر می شود  و عموی خود را می یابد. عمو که مرد خبیثی است با ترفند او را به عنوان برده به یک ناخدا می‌فروشد و…

فیلم سینمایی داستان با نام لاتین Kahaani  به کارگردانی سوجوی گوش  ،محصول ۲۰۱۲ هندوستان است که   دوشنبه ۱۹ آبان  ساعت ۱:۳۰ بامداد روی آنتن  شبکه سه سیما   می‌رود.

در خلاصه این فیلم آمده است : زنی باردار به نام ویدیا به محض خروج از فرودگاه لندن به کلکته  به نزدیک ترین پاسگاه پلیس در کلکته می رود و اعلام می کند که همسرش” ارناب” مفقود شده است. او مدتی پیش برای انجام ماموریتی به کلکته سفر کرده بوده است. با پیگیری ویدیا به همراه مامور پلیسی به نام رانا معلوم می شود که ارناب بسیار شباهت به فردی به نام میلن دامجی داشته است ، فردی که گمان می رود با یک فعالیت تبهکاری که منجر به قتل ادم های زیادی در متروی کلکته شده ارتباط داشته است. پلیس  قصد دارد ویدیا را قربانی کند و از او به عنوان طعمه استفاده کند تا به سرنخ فعالیت های تبهکاران دست یابد و …

در این فیلم سینمایی ویدیا بالان، پارامبراتا چاترجی، ناوا زودین، سیدی کویی و ایندرانل سن گوپتا نقش آفرینی می کنند.

فیلم سینمایی گرگ نقره‌ای Silver Wolf به کارگردانی پیتر اسواتک است که چهارشنبه ۲۱ آبان ساعت ۰۰:۳۰ روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد .

درخلاصه  این فیلم با بازی میکائیل باین ، روی شایدر، شین میر ، کیمبرلی وارنات  و شان جا استون  آمده است: پــسر جوانی در حادثه ای پدر خود را از دست داده و برای زندگی به نزد عمویش در کــوهستان می رود در آنجا با گرگ زخمی روبرو شده و از آن نگهداری می کند و به او دل می بندد. گله داری که گرگ را زخمی کرده به دنبال کشتن آن گرگ است. پسر با گرگ در مسابقه شرکت کرده و  ….

این اثر تولید سال۱۹۹۹ و محصول مشترک آمریکا و کاناداست.

فیلم سینمایی حداکثر محکومیت Maximum Conviction به کارگردانی کئونی واکسمن است که داستان کراس  است که به همراه دوستان خود از جمله منینگ مامور می شود تا بر تعطیلی زندانی که در آن جانیان بسیار خطرناک نگهداری می شوند، نظارت داشته باشد. یک روز پیش از انتقال زندانیان توسط او دو زن توسط نیروهای امنیتی به زندان منتقل می شوند. در حین تلاش افراد برای تخلیه ی بازداشگاه ،گروهی با حکم انتقال آن دو زن با نام های سمنتا و شارلوت به زندان می رسند. نگهبانان به انتقال تنها دو زندانی مشکوک شده و…..

استیون سیگال، مایکل پیره  و  استیو آستین بازیگران این فیلم هستند.

این فیلم سینمایی تولید سال ۲۰۱۲ آمریکاست که پنجشنبه ۲۲ آبان ساعت ۱:۳۰ بامداد روانه آنتن شبکه سه می‌شود.

فیلم سینمایی مثلث برمودا  ۱ و ۲  با نام لاتین     The Triangle به کارگردانی برایان سینگر است  که در ۲ قسمت پنجشنبه ۲۲  و جمعه ۲۳ آبان ساعت ۹:۵۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

این فیلم داستان همیشگی راز برمودا است اما از نظری دیگر ، آمریکایی ها در چندین سال قبل آزمایشاتی مخفی در اقیانوس انجام میدهند که باعث ایجاد شکاف زمان در آن منطقه می‌شود و حالا می‌خواهد از این نیروی عظیم که چند سال در چند برابر شده است برای تسلط بر دنیا سوء استفاده کنند که چند دانشمند مانع این کار می شوند و …

این فیلم ساخته  سال  ۲۰۰۵ ومحصول مشترک آمریکا و انگلیس است  که  درآن کامرون مایکل و استیفن جنینگ بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی جانگوی رها شده با نام لاتین Django Unchained محصول۲۰۱۲ آمریکا به نویسندگی و کارگردانی کوئنتین تارانتینو است که پنجشنبه ۲۲ آبان ساعت ۱۴:۳۰روی آنتن شبکه سه قرار می‌گیرد.

در خلاصه این فیلم آمده است: یک جایزه بگیر به نام دکتر کینگ شولتز پس از مواجه با جانگو، او را از بند رها می‌کند تا جانگو زندگی و آینده اش را مدیون این جایزه بگیر باشد. این دو پس از این اتفاق با یکدیگر دوستان صمیمی می‌شوند و همکاری های زیادی برای رونق کسب و کار انجام می دهند. اما فکر و نگرانی جانگو پس از آزادی اش‌، همواره به سوی همسرش است که هنوز به عنوان یک برده زندگی می کند. به همین جهت جانگو با کمک دکتر شولتز برای یافتن و از بند خلاص کردن او راهی سفر می‌شوند و ….

در این فیلم بازیگرانی همچون جیمی فاکس، لئوناردو دی‌کاپریو و کریستوف والتس ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی از میان سایه‌ها به کارگردانی رهبر قنبری و تهیه‌کنندگی اصغر پورهاجریان  ،پنجشنبه ۲۲آبان ساعت ۲۰:۳۰روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد.

در این فیلم خواهید دید: داستان زنی به نام مهگل است که با گذشته ای سراسر بیم و امید، به زندگی امروز و همسرش کیوان علاقه مند است، اما فراز و نشیب های پنهان در بطن روز مرگی ها و زندگی معمولی مهگل سبب شده علی رغم تلاش های کیوان، راه و نشانی خوشبختی را فراموش کند…….

این فیلم محصول سال   ۱۳۹۳ سیما فیلم است که کوروش سلیمانی، ماه‌چهره خلیلی، فلور نظری، قربان نجفی، حشمت آرمیده، حسین عابدینی و  محسن پورهاجریان  در این فیلم  بازی کرده اند.

فیلم سینمایی قله نانگا با نام لاتین  Nanga Parbat  به کارگردانی ژوزف ویلسمایر است  که داستان فیلم  درباره دو برادر خردسال به نامهای راینهولد و گونتر است که  آرزو دارند تا در آینده کوهنورد شوند و قله نانگا پاربات در هیمالیا را فتح کنند. سالها بعد آن دو که مردان جوانی شده اند به همراه یک گروه کوهنوردی عازم فتح قله نانگا پاربات می شوند این دو برادر که عادت به تک روی دارند، تصمیم می گیرند تا رانهولد برادر بزرگتر به تنهایی به قله برود و گونتر تجهیزات بازگشت او را از قله آماده کند اما و …

کارل ماراکوویکس،  آندریاس توبیاس و  فلوریان استتر  بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

سینمایی قله نانگا   تولید سال ۲۰۱۰ آلمان ،  قرار است  جمعه ۲۳  آبان ساعت ۰۰:۳۰  بامداد  روانه آنتن شبکه سه شود.

فیلم سینمایی سریع و خشن ۶  FAST & FURIOUS محصول۲۰۱۳ آمریکا به کارگردانی جاستین لین  است که جمعه ۲۳  آبان ساعت  ۱۷:۳۰ روی آنتن شبکه سه قرار می‌گیرد.

در خلاصه این فیلم آمده است: پس از اتفاقاتی که طی آن دام و افرادش موفق شدند ۱۰۰ میلیون دلار را از ریو دوژانیر سرقت کرده و پا به فرار بگذارند، حالا وی به همراه دوست صمیمی اش برایان   و خواهرش میا   در جزایر قناری، زندگی خوش و آرامی را سپری میکنند. اما مامور دولت به نام هابز  که سخت در پی این گروه بوده، در نهایت آنها را می یابد و….

بازیگرانی چون وین دیزل ، پل واکر ، مایکل رودریگز  و دواین جانسون در این فیلم  نقش آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی پاریس تا پاریس به تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور و کارگردانی محمد حسین لطیفی، جمعه ۲۳  آبان ساعت ۱۹:۵۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.

در  خلاصه داستان این اثر  آمده است : فیلم داستان اسماعیل حقیقت دانشجوی رشته پزشکی در فرانسه است که با شروع جنگ تحمیلی به ایران بازمی‌گردد. حال بعد از گذشته سال‌ها عزم بازگشت به فرانسه را دارد و این بار، تنها دخترش یلدا ناگزیر به دلیل فوت مادر همراه اوست  و …

در این فیلم که  تولید ۱۳۸۹  است حسین یاری، اسماعیل حقیقت، کاظم بلوچی و یاسمن نوروزی بازی می‌کنند.

https://hoorkhabar.ir/436906کپی شد!
94
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.