باغ کتاب تا ۲ ماه دیگر آماده بهره‌برداری کامل است

مدیر پروژه باغ کتاب تهران گفت که این پروژه حداکثر تا ۲ ماه دیگر به طور کامل آماده بهره‌برداری خواهد بود.

علی‌اکبر اشعری که تا چندی پیش مدیریت پروژه باغ کتاب تهران را بر عهده داشت و طی نامه‌ای به محمدباقر قالیباف، از شهردار تهران خواست هیئت امنای این پروژه را تعیین و معرفی کند، در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت این پروژه گفت: این روزها باغ کتاب هم مشغول تجهیز تاسیسات و هم نصب مبلمان خود است و چند روز پیش اولین گروه مبلمان باغ کتاب که از گروهی به نام «شاهد» بود، در مجموعه مستقر شد و فکر می‌کنم ظرف یکی دو ماه آینده کار مبلمان باغ کتاب هم تمام می‌شود.

وی افزود: کار آماده‌سازی باغ کتاب تقریباً روزهای پایانی خود را سپری می‌کند و فکر می‌کنم ظرف دو ماه آینده این پروژه به طور کامل، به پایان برسد. البته برای بهره برداری از باغ کتاب باید اتفاقات دیگری هم بیفتد یعنی باید قراردادهایی که قرار است با ناشران منعقد شود، وارد فاز عملیاتی شود که البته فکر می‌کنم این مسئله خود مرحله ای زمانبر است. در هر حال من امیدوارم در دهه فجر امسال شاهد افتتاح باغ کتاب باشیم.

مدیر پروژه باغ کتاب تهران اضافه کرد: همچنین هنوز هیئت امنای پروژه تعیین نشده اند البته بنده شخصاً پیشنهادهای خودم را در این خصوص به شهردار تهران تقدیم کرده‌ام ولی طبیعتاً باید یک گردش کار انجام شود. از آنجا که مسائل مربوط به قراردادها با ناشران را این گروه باید انجام دهند، امیدوارم این زمان زیاد طولانی نشود و حداکثر تا اوایل بهمن هیئت امنای باغ کتاب و مدیرعامل آن تعیین شوند.

https://hoorkhabar.ir/434046کپی شد!
29
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.