برای برگزاری اجلاس سراسری نماز در خوزستان کمبودهای بسیاری وجود دارد

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: برای برگزاری اجلاس سراسری نماز، کمبودهای بسیاری در این استان وجود دارد.

حجت‌الاسلام محمدحسین بلک ظهر امروز در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری اجلاس سراسری نماز، اظهار کرد: در سال ۱۳۹۲ ۱۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان اعتبارات فرهنگی استان بوده است که تنها ۱۹ درصد آن محقق شد.

وی ادامه داد: در سال جاری نیز ظاهرا اعتباری بوده، اما محقق نشده است. دستگاه‌های فرهنگی توان مالی ندارند. در اعتبارات عمرانی ۸۴ درصد و در اعتبارات فرهنگی ۷۰ درصد کاهش داشته‌ایم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان خاطر نشان کرد: برای پرداختن به امر نماز نیاز است که اعتبارات بهتر شود و دستگاه‌های متولی فرهنگی تقویت شوند. برای برگزاری چنین اجلاس عظیمی کمبودهای بسیاری در استان وجود دارد.

به گزارش فارس، عبدالعلی امیدی مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری خوزستان نیز در این جلسه اظهار کرد: فرمانداری‌ها آمادگی خود را برای برگزاری اجلاس سراسری نماز اعلام کرده‌اند.

وی افزود: این اجلاس قرار بود سوم و چهارم دی‌ماه برگزار شود اما به دلیل شهادت امام رضا(ع) در این ایام، اجلاس به دهم و یازدهم دی‌ماه موکول شد.

امیدی با بیان اینکه در این اجلاس سران قوای سه‌گانه حضور خواهند داشت، تصریح کرد: جوانان و نوجوانان در اجلاس جایگاه‌ ویژه‌ای دارند که در دوره گذشته کمتر به این موضوع توجه شده بود.

مدیر اجرایی ستاد استانی اجلاس سراسری نماز ادامه داد: در جاده‌ها و مسیر اجلاس تابلوهایی برای راهنمایی شرکت‌کنندگان نصب خواهد شد و بیست و سومین اجلاس سراسری نماز باید به خوبی در استان خوزستان برگزار شود.

https://hoorkhabar.ir/434015کپی شد!
138
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.