شهرداری اهواز در اجرای پروژه های عمرانی عملکرد موفقی داشته است

اهواز تنها کلانشهری است که فضای سبز و درختان آن بدون پلاک هستند که باید نسبت به رفع این مشکل اقدام شود.

عضو شورای شهر اهواز خواستار ارایه عملکرد مالی شهرداری اهواز در نیمه نخست امسال از سوی شهردار این شهر و در جلسه علنی شورای شهر شد.
حسین حیدری در پنجاه و نهمین جلسه شورای شهر اهواز که دوشنبه شب در محل شورای شهر برگزار شد بیان کرد:اعضای شورای شهر اهواز باید نسبت به تحقیق و تفحص از شهرداری اهواز حساسیت بیشتری داشته باشند.
وی درعین حال افزود:شهرداری اهواز در ماه های گذشته در اجرای پروژه های عمرانی عملکرد موفقی داشته ،هرچند اجرای برخی دیگر از پروژه ها نیز طولانی شده است.
وی در ادامه گفت:در یک ماه گذشته شاهد حضور افراد جدید در مجموعه شورای شهر اهواز هستیم که این امر موجب سستی و هدر رفتن بودجه می شود.
ناجی سواری دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز با اشاره به مشکل آسفالت برخی خیابان های شهر اهواز گفت: در برخی از مناطق عملکرد شهرداری در آسفالت خیابان ها ضعیف بوده و مردم نارضایتی خود را اعلام کرده اند.
وی افزود:اهواز تنها کلانشهری است که فضای سبز و درختان آن بدون پلاک هستند که شهرداری اهواز باید نسبت به رفع این مشکل اقدام کند.
این عضو شورای شهر اهواز تاکید کرد:در تاکسیرانی اهواز نیز در یک سال گذشته نظارت کافی صورت نگرفته ، به گونه ای که کرایه تاکسی در برخی مناطق افزایش بی رویه ای داشته است.
سواری، در خصوص مناقصات برگزار شده در شهرداری اهواز گفت:در برخی موارد شورای شهر و حتی شهردار اهواز هم اطلاعات کافی از مناقصات ندارند؛سیستم شهرداری اهواز زمانی موفق است که به صورت یکپارچه عمل کند.
‘ سید جواد رضوی ‘ دیگر عضو شورای شهر اهواز با اشاره به اجرای پروژه زیر گذر شریعتی گفت:بر اساس زمان اعلام شده از سوی شهرداری اهواز این پروژه باید در مدت ۹ ماه به اتمام می رسید؛ شهردار اهواز باید در این خصوص پاسخ گوی شورای شهر باشد.
‘رامی علاسوند ‘دیگر عضو شواری شهر اهواز نیز بیان کرد: دلیل اصلی تاخیر در اجرای این پروژه داشتن معارض است.
در ادامه این جلسه شورایار کوی علوی اهواز با اشاره به برخی مشکلات در این منطقه گفت:در جلسه علنی ۱۳ اردیبهشت امسال تمامی مشکلات کوی علوی توسط شواریاری بیان شد، اما با وجود گذشت چند ماه هیچ گونه اقدامی برای رفع مشکلات انجام نشده است.
سید شهرام فاضلی بیان کرد:یکی از مشکلات کوی علوی نداشتن ایستگاه تاکسی است که با وجود مکاتبات انجام شده با مسوولان هنوز به نتیجه نرسیده ، و نامه های ارسال شده به مسوولان از سوی شورایاری کوی علوی، مفقود شده است.
وی ادامه داد: یکی از معضلات کوی علوی نابسامانی خیابان الهادی با ۱۲۰ خانوار است که هیچ کدام از مناطق شش و چهار شهر اهواز حاضر به ارایه خدمات به این خیابان نیستند.
شورایار کوی علوی با اشاره به آغاز به کار اجرای پروژه ساخت ورزشگاه غدیر اهواز گفت:از شورای شهر اهواز تقاضا داریم که برای ایجاد اشتغال جوانان منطقه از پیمانکار طرح بخواهد برای ساخت و تجهیر این ورزشگاه از نیروهای بومی منطقه استفاده کند.
https://hoorkhabar.ir/429358کپی شد!
69
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.