آخرین اخبار ورزش خوزستان

اسکوچیچ: می‌خواهیم همیشه صدر جدول را داشته باشیم2014-10-29_17-18-54

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ملوان اظهار کرد: این بازی ارزش مهمی دارد از این جهت که همیشه می‌خواهیم صدر جدول را داشته باشیم. خوشبختانه جو بسیار خوبی بر تیم ما حاکم است و عملکرد بازیکنان‌مان این موضوع را اثبات کرده است.

وی با بیان این که متاسفانه در دیدار با ملوان اسماعیل شریفات را در اختیار نداریم، عنوان کرد: ولی فکر می‌کنم تیم ما به اندازه کافی خوب باشد که کسی را که جایگزین این بازیکن می‌کنیم مسوولیت‌پذیر باشد.

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان بیان کرد: از تیم ملوان بابت یک سال گذشته تشکر می‌کنم، به ویژه از بازیکنان و هواداران این تیم که خاطرات خوشی را با آن‌ها سپری کردم. همچنین از مترجم خودم آقای ابراهیم گل‌آور قدردانی می‌کنم که در این یک سال به من کمک کرد. به هر حال ملوان را می‌شناسم؛ هر چند که تعدادی از مهره‌های این تیم تغییر کرده است. البته وقتی تیمی را بررسی می‌کنیم و روی نقاط آن توجه داریم در بررسی ما فرقی نمی‌کند که با چه تیمی بازی داریم.

اسکوچیچ در پاسخ به سوال خبرنگاری درخصوص جذب آلوس نانگ و این که آیا او را بر اساس این‌که در تیم لوانته بازی کرده انتخاب کرده است، گفت: او را نمی‌شناختم و بر اساس اطلاعاتی که از دوستانم در اسپانیا و تیم لوانته به دست آوردم و همچنین فیلم‌هایی که از او دیدم و بررسی با همکارانم به این نتیجه رسیدیم که او را جذب کنیم. از حدود یک ماه قبل این بازیکن با مربی‌ بدنسازش در حال تمرین کردن است، البته باید ما ارزیابی فیزیکی از او انجام دهیم. با توجه به این‌که او وارد محیط جدیدی شده است، باید دید تا چه اندازه می‌تواند خود را با این محیط مطابقت دهد. از او می‌توان هم در نوک و هم در گوشه‌های چپ و راست استفاده کرد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که با توجه به این‌که آلوس نانگ ۳۱ ساله است به نظر نمی‌رسد که سن او زیاد باشد؟ گفت: فکر نمی‌کنم بازیکن ۲۰ ساله مطمئنی بتوانیم از اروپا جذب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری که آیا قصد جذب بازیکنان بومی را هم دارید، عنوان کرد: همان طور که قبلا هم گفته‌ام که از هواداران انتظار صبر و شکیبایی داریم، آن‌ها این موضوع را از خود نشان دادند. ما می‌خواهیم تیم را قوی کنیم و اولویت ما با بازیکنان بومی است. هرچند با این نفرات جوان و بومی هم تیم خوبی داریم.

اسکوچیچ ادامه داد: خیلی خوشحال می‌شوم که بتوانیم بازیکن ایرانی و خوزستانی جذب کنیم. ما به دنبال جذب بازیکن هستیم چرا که بازیکنان ایرانی به ویژه خوزستانی، وقت کمتری را برای مطابقت خودشان با محیط صرف می‌کنند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که با توجه به این‌که تاج اعلام کرده است که بازیکنان سرباز می‌توانند در جام باشگاه‌های آسیا به تیم‌های ایرانی حاضر در این مسابقات کمک کنند، آیا شما قصد استفاده از آرش افشین و بختیار رحمانی را دارید؟ گفت: من اولین بار است که با این مسایل یعنی سربازی آشنا شده‌ام و نمی‌توانم نظری درباره این صحبت آقای تاج داشته باشم. البته هیچ منطقی هم نمی‌گوید که ما بتوانیم از بختیار که چهار پنج ماه دیگر هم به ما نمی‌رسد و مصدوم است و همچنین افشین که یکی دو ماه است تمرین ندارد، استفاده کنیم. واقعا غیر منطقی است.

[divider]

اعزام ۱۰ جودوکار خوزستانی به مسابقات پیشکسوتان کشور2014-10-22_15-14-33

این مسابقات روز جمعه، نهم آبان‌ماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار می‌شود.

نفرات تیم خوزستان را در این پیکارها حبیب‌الله ایگدر، منوچهر زیبایی، وفا محبوبی‌نژاد، محسن قائدی، محمد درویش‌پور، محمدرضا صادقی، محمد رکابی، محمد خوش‌کلام، حسین رستگاری و مجید گچ‌فروش تشکیل می‌دهند.

سعید حسن‌نژادنیسی نیز به عنوان مربی – سرپرست تیم استان را در این مسابقات همراهی می‌کند.

[divider]

برگزاری مسابقات ووشو خوزستان 2014-10-22_15-13-56

این مسابقات نهم آبان ماه به میزبانی بندرامام برگزار می‌شود.

ووشوکاران در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و در دو بخش تالو و ساندا با یکدیگر به رقابت‌ خواهند پرداخت.

https://hoorkhabar.ir/428582کپی شد!
90
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.