می خواهند شرکت هواپیمایی نفت را از خوزستان به قم منتقل کنند/وزیر نفت را استیضاح می کنیم

سید راضی نوری نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در خصوص انتقال شرکت هواپیمایی نفت از استان اظهار داشت:اعتراض خود را به وزارت نفت و وزیر نفت اعلام کرده ایم که اگر این کار انجام دهند کار به جاهای باریک کشیده می شود.

وی ادامه داد:همه نمایندگان خوزستان متفق هستند اگر این کار اتفاق بیفتد و این ظرفیتی که وجود دارد از استان خارج شود وزیر را استیضاح خواهیم کرد.

نوری گفت:۸۵ درصد نفت و گاز کشور در استان خوزستان است حداقل برای جابه جایی پرسنل این وزاتخانه هم که شده است نباید این اتفاق بیفتد با اینکار یک فرصت اشتغال زایی را از استان خوزستان می گیرند.

وی اضافه کرد:بعضی ها شیطنت می کنند و نیروهای شرکت هواپیمای نفت می خواهند اخراج کنند این کار از نظر ما مردود است و حتما پیگیری خواهیم کرد و برخورد سختی با مسببین این کار خواهیم کرد.

نماینده شوش خاطر نشان ساخت:برنامه اینها این است که شرکت هواپیمایی نفت را از استان خوزستان به قم منتقل کنند به جای اینکه تمرکز زدایی کنیم و شرکت ملی نفت را به خوزستان بیاورند می خواهد شرکت هواپیمایی نفت را هم از استان بیرون ببرند ما مخالف اینگونه اقدامات هستیم به وزیرنفت تذکر دادیم  این موضوع خط قرمز ماست.

منبع : رهیاب نیوز

https://hoorkhabar.ir/424188کپی شد!
121
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.