تمدید مهلت ارسال اثر به جشن داستان انقلاب

مهلت ارسال اثر به هفتمین جشنواره داستان انقلاب تا پایان آذر تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دبیرخانه جشنواره های حوزه هنری با توجه به پایان مهلت ارسال آثار هفتمین جشنواره سراسری داستان انقلاب که پیش تر ۱ آبان اعلام شده بود  این مهلت را تا ۳۰ آذر تمدید کرد.

بنا براین  گزارش بنا به درخواست برخی متقاضیان شرکت در جشنواره و به منظور حضور حداکثری نویسندگان در این رویداد ادبی، مهلت ثبت نام و ارائه اثر تا پایان آذر ماه تمدید شد.

هنرمندان می توانند در فرصت باقی مانده با مراجعه به سایت www.artfest.ir نسبت به  ثبت نام فرم اینترنتی اقدام کنند و سپس  آثار خود را به دبیرخانه جشنواره های حوزه هنری به نشانی تهران، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری- طبقه همکف ارسال کنند.

موضوعات این دوره از جشنواره را مسایل و اتفاقات سال‌های قبل از انقلاب و روزهای پیروزی انقلاب، حوادث و رویدادهای پس از انقلاب همچون کودتای نوژه، حادثه طبس، درگیری‌های کردستان، سنگ اندازیهای گروه‌های معاند پس از انقلاب همچون ترورها، فتنه‌ها، منافقین، تأثیر انقلاب در منطقه و کشورهای اسلامی و همسایه همچون بیداری اسلامی، تهدیدهای پیدا و پنهان دشمنان انقلاب و فرصت­ های به­ دست آمده در حوزه­ های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در بر می‌گیرد.

مراسم اختتامیه و معرفی بر گزیدگان جشنواره در بهمن ماه ۹۳ برگزار می‌شود.

هفتمین جشنواره داستان انقلاب در جهت شناسایی و پرورش نویسندگان و جوانان متعهد هنرمند و خلق آثار ارزشمند ادبیات داستان انقلاب فراخوان خود را منتشر کرده است و در ۴ بخش رمان بزرگسال، رمان نوجوان، داستان کوتاه بزرگسال و داستان کوتاه نوجوان برگزار می‌شود.

https://hoorkhabar.ir/419106کپی شد!
63
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.