عملکرد ضرغامی در صداوسیما خیلی خوب بوده است/صدور حکم اعدام برای آیت الله نمر گناهی نابخشودنی است

آیت الله سید “علی شفیعی” نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با رهیاب در خصوص ارزیابی عملکرد ۱۰ ساله رئیس صدا و سیما  اظهار کرد:عملکرد اقای ضرغامی خیلی خوب بوده است به نظرم بهتر از این نمی شود کار کرد از جهات سیاسی،فرهنگی، دینی با توجه به مشکلات فراوانی که وجود دارد گام های بلندی برداشتند.

وی ادامه داد:سال گذشته در مجلس خبرگان ، مقام معظم رهبری از هیات رئیسه صداوسیما تجلیل کردند و فرمودند آنها افرادی اخلاقی و متدین هستند که به اسلام و انقلاب متعهد هستند و عباراتی از این قبیل در خصوص آنها فرمودند این برای ما حجت است.

آیت الله شفیعی تاکید کرد:اقای ضرغامی در سخنرانی که سال گذشته در مجلس خبرگان داشتند ،در پاسخ به بعضی از شبه گله ها و انتقادات گفتند ما هر برنامه ای که می خواهیم اجرا کنیم خدمت مقام معظم رهبری می بریم تا ایشان تایید کنند اگر حضرت اقا تایید نکردند آن برنامه را پخش نمی کنیم.

وی ادامه داد:وی تابع مقام معظم رهبری هستند و حضرت آقا هم روز بعد این مسئله را تائید کردند این حرف ها برای ما حجت است ما در مقابل این صحبت ها حرفی نداریم.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در خصوص حکم اعدام آیت الله نمر در عربستان تصریح کرد: این کار عربستان یک خطای بزرگ است بلکه یک گناه نابخشنودی است انسان حداقل در صحبت کردن باید ازادی داشته باشد یک رجل دینی که حرف خدا و دین را می زند اگر انتقادی از ملک عبدالله داشته باشد سزایش اعدام نیست.

وی ادامه داد: این خلاف ازادی و حقوق بشر است انتظار همه مسلمانان و ازادی خواهان این است که در این حکم تجدید نظر شود این کار آثار تند وتیزی برای عربستانی ها در پی خواهد داشت.

https://hoorkhabar.ir/415520کپی شد!
177
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.