آخرین اخبار ورزش خوزستان ۲

اسکوچیچ: بردها مرهمی بر مشکلات بزرگ فولاد هستند2014-10-22_21-37-39

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از پیروزی برابر ذوب‌آهن با بیان این که فولاد قطعا امروز استحقاق این برد را داشت، اظهارکرد: می‌توانستیم دقایق اول با بازی خوبی که انجام دادیم کار را یک سره کنیم و پیروز شویم اما کار به دقایق پایانی کشید اما آنچه من را بسیار خوشحال کرده است این بود که فولاد مثل یک تیم بسیار قوی خود را نشان داد و همه فوتبال‌دوستان متوجه شدند که این تیم می‌تواند یکی از مدعیان باشد.

وی با اشاره به این که پس از پیروزی نباید درباره نقاط ضعف تیم مقابل صحبت کرد، ادامه داد: ترکیبی که امروز فولاد با آن به میدان رفت، ترکیب لوزی شناور بود که با آن توانستیم خطوط میانی و ارتباط میان خطوط میانی و حمله ذوب آهن را قطع کنیم و همین مورد باعث شد که فاصله‌ای بین خط دفاعی و خط هافبک ایجاد شود که بارها و بارها از این موقعیت به ذوب آهن ضربه زدیم و گل خود را از همین مکان‌ها به ثمر رساندیم.

اسکوچیچ تصریح کرد: من از آن دسته مربیانی نیستم که پس از هر باختی تقصیر را گردن دیگران انداخته یا پس از هر بردی به شدت خوشحال شوم و این بردها نشان دهنده این نیست که مشکلی در فولاد وجود ندارد بلکه این بردها فقط می‌تواند مرهمی بر مشکلات بزرگ باشد و به ما فرصت دهد تا بتوانیم مشکلات بزرگ‌مان را آرام‌آرام حل کنیم.

وی درخصوص باخت در جام حذفی نیز خاطرنشان کرد: من در بازی مقابل پارسه ۵ بازیکن اصلی خود را نداشتم و دو بازیکن ملی‌پوشم ۲۴ ساعت بود که از پرتغال به ایران رسیده بودند و تیم ما نیز در آن بازی به شدت ضعیف بازی کرد پس باخت مقابل پارسه حق ما بود.

[divider]

دعوت ۲ دوچرخه‌سوار خوزستانی به اردوهای تیم‌ملی2014-10-21_14-42-34

محمدعلی چابک، سرپرست هیات دوچرخه‌سوای استان  اظهار کرد: رضا رشنو و احسان خادمی به ترتیب به اردوی تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان دعوت شدند.

وی بیان کرد: این اردوها از سوم تا پانزدهم آبان‌ماه در کمپ تیم‌های ملی دوچرخه‌سواری در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهند شد و این دو ورزشکار خوزستانی نیز در آن شرکت می‌کنند. رشنو و خادمی اکنون در پیست دوچرخه‌سوای اهواز در حال تمرین هستند.

سرپرست هیات دوچرخه‌سواری خوزستان بیان کرد: تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان به ترتیب خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی ۲۰۱۵ آسیا و کاپ جهانی آماده می‌کنند.

[divider]

اعزام تیم دو و میدانی خوزستان به مسابقات کشوری2014-10-15_14-51-03

سعید پویا، مربی – سرپرست تیم دو و میدانی استان اظهار کرد: این مسابقات فردا (پنج‌شنبه) به میزبانی قم برگزار می شود و خوزستان با بیشترین سهمیه که هفت نفر است در این مسابقات شرکت می کند.

وی بیان کرد: در رده سنی نوجوانان، عباس کلانتری در پرتاب نیزه، محمد اسیوندنژاد و امیر هزامی هر دو در پرش سه گام، مصطفی فروزش و مجتبی غرباویان هر دو در دو ۴۰۰ متر و سیداسماعیل موسوی در دو ۸۰۰ متر با حریفان خود رقابت می کنند. در رده سنی جوانان نیز ولید بچیه در دو ۴۰۰ متر در این مسابقات شرکت می‌کند.

مربی تیم دو و میدانی خوزستان در پایان آمادگی تیم استان را خوب ارزیابی کرد و گفت: کلانتری با اختلاف بسیار نسبت به حریفان خود می تواند قهرمان شود و طلایش قطعی است. موسوی، هزامی و غرباویان نیز از امیدهای کسب مدال هستند.

https://hoorkhabar.ir/407752کپی شد!
122
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.