فرکی: برای گرفتن تصمیمم نیاز به آرامش دارم/احتمالا تا پایان هفته عملم انجام می‎شود

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان با بیان این که تیمش در لیگ قهرمانان آسیا بسیار موفق عمل کرده است، درباره تصمیمش برای ادامه همکاری با باشگاه فولاد می گوید در حال حاضر به آن چیزی که فکر نمی کم فوتبال است و برای گرفتن این تصمیم نیاز به آرامش دارم.

حسین فرکی  در ابتدا درخصوص پایان کار تیمش در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: فکر می کنم ما در این بخش بسیار موفق عمل کردیم، چرا که از ابتدا شاید خودمان را به صورت صد درصدی برای این مسابقات آماده نکرده بودیم.

وی بیان کرد: ما دوست داشتیم تجربه ای که از این بخش به دست می آوریم، حاصل آن عملکرد خوبی باشد که از این نظر هم خوشحال هستیم، چرا که متاسفانه بدون شکست از دور رقابت ها کنار رفتیم که این موضوع برای ما یک موفقیت محسوب می شود.

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان گفت: من فکر می کنم درخصوص عملکردمان نقطه نظرات مردم نیز بسیار مهم و قابل احترام است و باید دید که نظر آن ها در این زمینه چه می باشد و خود من هم خوشحال می شوم نقطه نظرات مردم را در این زمینه به عنوان یک تجربه در اختیار داشته باشم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا انتظارات خودتان در این زمینه برآورده شد؟ عنوان کرد: بله، صد درصد برآورده شد، چرا که بازیکنانم تمام توان خودشان را به کار گرفتند و بازی های خوب و قابل قبولی را ارایه دادند و بیشتر هم از این جهت عملکرد ما نمود پیدا کرد که شاید سه نماینده دیگر کشورمان نتوانستند از مرحله اول بالا بیایند، هر چند این موضوع برای ما خوشحال کننده نبود ولی صعود تیم ما به این مرحله برای مجموعه ما یک موفقیت محسوب می شد، زیرا ما نسبت به سه نماینده دیگر کشورمان، کم تجربه تر بودیم ولی عملکرد خوبی داشتیم.

فرکی ادامه داد: فکر می کنم اوج عملکرد ما در رقابت های آسیایی، در دیدار پایانی مان برابر السد بود که اگر نتیجه به عنوان میزبان و میهمان جا به جا شده بود، ما به مرحله بعد صعود می کردیم. ما در قطر می توانستیم نتیجه ای بهتر از مساوی به دست آوریم.

وی بیان کرد: همه دیدند که تیم ما در یک نیمه تمرکزش را از دست داده بود و البته بدشانس هم بودیم. من به برگشتن نتیجه مطمئن بودم و در بین دو نیمه هم این موضوع را به بازیکنانم گفتم که شکی به این موضوع ندارم چرا که حریف را آنالیز کرده بودم و می دانستم توان تیم ما حتی زمانی که با نتیجه ۲ بر صفر هم عقب هستیم بالا است و به پیروز شدن هم امیدوار بودم. البته به خود بازیکنانم نیز اعتقاد داشتم. برداشت من و کادرم این بود که این تیم در نیمه دوم مطمئنا از نظر بدنی افت می کند و اگر آن توپ مان که در دقیقه ۹۲ به تیرک دروازه برخورد کرد، وارد دروازه می شد آن موقع همه چیز در حد ایده آل بود.

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در ادامه درباره عمل جراحی ای که در پیش دارد، گفت: منتظر نظر پزشکم درخصوص تعیین زمان عمل جراحی ام هستم و فکر می کنم تا پایان هفته این عمل انجام خواهد شد. عمل من پروتز زانو که همان تعویض زانو است، می باشد.

وی همچنین درباره تصمیمش برای ادامه همکاری با باشگاه فولاد، عنوان کرد: هنوز بسیار زود است که در این خصوص صحبت کنم. من قبلا هم گفته بودم که نیاز به یک استراحت ۱۰، ۱۵ روزه دارم تا عمل جراحی پایم نیز انجام شود. من طی زمانی که برای گرفتن این تصمیم وعده کرده ام، باید آرامش داشته باشم. در حال حاضر به آن چیزی که فکر نمی کنم فوتبال است، چرا که دوست دارم کارم را با آرامش انجام دهم و استراحت هم کنم. ما سال گذشته کار سختی در دو جبهه لیگ برتر کشور و لیگ قهرمانان آسیا داشتیم. به بازیکنانم هم پیشنهاد دادم که دو هفته ای خودشان را از مسایل فوتبال دور کنند.

 

https://hoorkhabar.ir/31806کپی شد!
86
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.