سعداوی: مقابل تراکتورسازی غفلت نمی‌کنیم

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این‌که به یک بلوغ فکری و تاکتیکی بسیار خوبی رسیده‌ایم، ‌گفت: تلاش می‌کنیم دیدار مقابل تراکتورسازی همراه با کسب سه امتیاز باشد.

نعیم سعداوی اظهارکرد: سه بازی دیگر تا پایان لیگ باقی مانده است و می‌توان گفت از این به بعد حساسیت لیگ به اوج خود می‌رسد.

 

وی بیان‌کرد: تیم‌هایی که در حال سقوط هستند با تمام وجودشان تلاش می‌کنند تا امتیاز بگیرند و خود را در جدول حفظ کنند. تیم‌هایی هم که در بالای جدول در رقابتی تنگاتنگ به سر می‌برند تلاش می‌کنند جایگاه خود را حفظ کنند و حتی به نحوی آن را ارتقا ببخشند.

 

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: به هر حال با توجه به این موضوع شاید شاهد یک شرایط انتحاری در جدول باشیم و می‌توان گفت شاید تک تک این بازی‌ها تکلیف تیم قهرمان و تیم‌های سقوط کننده را مشخص کند.

 

وی با بیان این‌که خوشبختانه فولاد به یک بلوغ فکری و تاکتیکی بسیار خوبی رسیده است، افزود: از نظر هماهنگی هم بسیار خوب هستیم. در بازی با تراکتورسازی میزبان هستیم و تمام تلاش‌مان این است که مانند دیدارهای گذشته‌مان یک بازی بسیار خوب ارایه دهیم و امیدواریم این دیدار برای ما همراه با کسب سه امتیاز باشد.

 

سعداوی بیان‌کرد: پس از دیدار مقابل بنیادکار ازبکستان در لیگ قهرمانان آسیا که ۲۸ اسفندماه بود تا یکم فروردین‌ماه به بازیکنان استراحت دادیم و از دوم فروردین‌ماه تمرینات‌مان را آغاز کردیم. ما تمرینات‌مان را براساس بازی با تراکتورسازی طراحی کردیم. شرایط خوبی داریم و امیدواریم از این میدان سربلند خارج شویم.

 

وی با بیان این‌که تراکتورسازی تیم خوبی است و قهرمان جام حذفی هم شده است، گفت: شاید به نحوی این تیم انگیزه صددرصدی برای قهرمانی در لیگ را نداشته باشد ولی برای حیثیت خود و همچنین برای این‌که شرایطش در جدول خیلی تغییر نکند، تلاش می‌کند تا بازی خوبی را ارایه دهد.

 

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ادامه‌داد: با توجه به شرایط تراکتور، این‌طور نیست که ما مقابل آن‌ها غفلت و احساس کنیم به دلیل این‌که تراکتور انگیزه خاصی ندارد، با تمام وجود خود ظاهر نمی‌شود. مطمئنا آن‌ها تلاش می‌کنند با تمام توان ظاهر شوند و حتی دست پر هم برگردد.

 

سعداوی در ادامه خاطرنشان‌کرد: هواداران از ما حمایت و بازیکنان‌مان هم با تمام توان خود تلاش کرده‌اند که پاسخ محبت آن‌ها را بدهند. امیدواریم این روند ادامه داشته باشد و ورزشگاه‌های خوزستان که شاید مدت‌ها خالی از تماشاگر بود، پر شود. تمام انتظارمان این است که هواداران با تمام وجود تیم خود را تشویق کنند.

 

به گزارش ایسنا دیدار فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز از هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر کشور، هفتم فروردین‌ماه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه ۵۰ هزار نفری غدیر اهواز برگزار می‌شود.

 

https://hoorkhabar.ir/3134کپی شد!
138