دایی: از هواداران بابت اتفاقات اخیر عذرخواهی می‌کنم/ می‌خواستم دو بازیکن را کنار بگذارم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از همه هواداران بابت اتفاق تلخ اخیر عذرخواهی می‌کنم.

علی دایی پس از اولین تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا جا دارد سال نو را به تمام هم‌میهنان عزیزم و مخصوصاً اصحاب رسانه و صداوسیما تبریک عرض کنم ان‌شاءالله مردم سال بسیار خوبی را سپری کنند و در سال ۹۳ موفق و مؤید باشند.

وی افزود: خدا را شکر با جدیت تمرین‌مان را شروع کردیم و تلاش می‌کنیم تا با همه وجودمان در سه بازی آینده به میدان برویم. ان‌شاءالله بتوانیم سالی خوب و خوش را پشت‌سر بگذاریم.

وی افزود: من باید سال جدید را به تمام طرفداران‌مان تبریک بگویم که در طول فصل پست‌سر ما بودند امیدوارم در سه بازی آینده نیز ما را حمایت کنند تا ان‌شاءالله به مقام‌های بالاتر از جمله قهرمانی برسیم.

دایی در مورد مصدومان پرسپولیس نیز گفت: متأسفانه در یک ماه گذشته چند مصدوم را در اختیار نداشتیم و ان‌شاءالله در سال ۹۳ این مشکلات برای ما نباشد و حل شود.

دایی در پاسخ به سؤالی که آیا قول می‌دهید که امسال قهرمان شوید، گفت: ما با قول و قرار فوتبال بازی نمی‌کنیم فصل را خوب شروع کردیم ما قول میدهیم با تمام وجودمان در سه بازی آینده با عنایت خداوند بزرگ به نتایج خوب برسیم. البته هرچه آن بالاسری بخواهد همان اتفاق می‌افتد.

وی در خصوص درگیری دو بازیکن پرسپولیس و حواشی اخیر نیز گفت: متأسفانه تیم ما در یک ماه اخیر حواشی زیادی داشته چون فشار روی بازیکنان‌مان زیاد است اتفاقی که در بازی با نفت افتاد خیلی وقت بود که من در فوتبال ندیده بودم اصلاً از این دو بازیکن بعید بود که دست به این کار بزنند به همین دلیل با بچه‌ها حرف زدیم و آنها را به کمیته انضباطی واگذار کردیم تا با تصمیمی که می‌گیرند ضرر نکنیم.

وی افزود: البته این دو بازیکن باید تنبیه می‌شدند خوشبختانه فهمیدند که نباید دیگر این کارها تکرار شود من از مردم و هواداران عذرخواهی می‌کنم که این اتفاق افتاد خوشبختانه تصمیم درستی هم کمیته انضباطی گرفت تا ان‌شاءالله با کمک دو بازیکن و تصمیم کمیته انضباطی دیگر شاهد این مسائل نباشیم.

دایی در پایان خاطرنشان کرد: ما همه باید با تمام وجودمان در سه بازی آینده به پرسپولیس کمک کنیم و شاهد اینگونه اتفاقات نباشیم البته اگر من می‌خواستم تصمیم بگیریم تصمیم این بود که هر دو بازیکن را کنار بگذارم که بچه‌ها با من حرف زدند و با توجه به اهمیت سه بازی چون باید نتایج خوبی بگیریم از تصمیم‌ انصراف شدم و آن را انجام ندادم امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.

https://hoorkhabar.ir/2757کپی شد!
86