معضلات گردشگری خوزستان برطرف می‌شود

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان از تشکیل کمیته گردشگری شهرستان‌های دزفول و آبادان خبر داد و گفت: معضلات صنعت گردشگری در خوزستان برطرف می‌شود.

افشین حیدری اظهار کرد: به منظور رونق صنعت گردشگری در سطح استان خوزستان که بسیار مورد تاکید استاندار است در همه شهرهای استان کمیته گردشگری تشکیل می‌شود.

وی افزود: تشکیل کمیته گردشگری در راستای بررسی پتانسیل‌ها و توانمندی‌های موجود در هر شهر است و تلاش در راستای بهبود وضعیت سفر در این شهرها است.

او خاطرنشان کرد: در راستای تشکیل این کمیته‌ها مشاور استاندار خوزستان در بخش میراث فرهنگی نیز حضور داشته و از نظرات او در این حوزه نیز استفاده شده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان افزود: استفاده از توانمندی‌های موجود در همه دستگاه‌های شهرستانی و بسیج امکانات برای بهبود وضعیت گردشگری در استان از جمله اهداف تشکیل این کمیته‌های گردشگری در شهرستان‌ها است.

وی تاکید کرد: بهبود شرایط سفر، رفع مشکلات موجود در شهرها، حضور در شهرستان‌ها برای شناسایی توانمندی‌ها از جمله مسایلی است که باعث می‌شود تا کمیته گردشگری شهرستانی تشکیل شود.

حیدری گفت: تشکیل این کمیته‌ها در بهبود شرایط اشتغال در استان تاثیر بسزایی دارد و می‌کوشیم تا زمینه اشتغال بومی را تقویت کنیم.

https://hoorkhabar.ir/249796کپی شد!
61
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.