ارائه آموزش‌های مهارتی گره گشای بیکاری در خرمشهر است

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ارائه آموزش‌های مهارتی و فنی می‌تواند گره گشای رفع بیکاری بخشی از شهروندان خرمشهری شود.

عبدالله سامری ظهر امروز در آئین افتتاح مرکز آموزش ioec خرمشهر با قدردانی از تلاش تمام کسانی که برای راه اندازی این مرکز آموزشی تلاش کرده‌اند اظهار داشت: تاکنون هیچ برنامه ریزی مناسبی برای استفاده از توان و ظرفیت منابع انسانی به ویژه نسل جوان شهر نشده که این مسئله ضرورت توجه و اهتمام مسئولان امر را به این موضوع جدی‌تر می‌کند.

وی اضافه کرد: مردم خرمشهر در دوران هشت سال دفاع مقدس دین خود را به نظام و انقلاب به خوبی ادا کرده و اینک زمان آن است که مسئولان نظام فکری به حال این شهر و مردمانش کنند.

به عقیده نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی، ارائه آموزش‌های مهارتی و فنی می‌تواند گره گشای رفع بیکاری بخشی از شهروندان خرمشهری شود.

در ادامه این آئین، خانم‌ها آل عامر و حمید به عنوان مسئولان بخش دانش آموزی و اساتید به نمایندگی از آنان خواسته‌هایشان را از مسئولان حاضر در جلسه، در زمینه تلاش برای رفع مشکل بیکاری و ارائه امکانات لازم آموزشی و تجهیزاتی خواستار شدند.

در آئین افتتاح مرکز آموزشی ioec خرمشهر مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران، مدیرعامل شرکت و نفت و گاز پارس، مشاور مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی، نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی دیگر از مسئولان شهری حضور داشتند.

https://hoorkhabar.ir/248608کپی شد!
55
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.