مهارت‌آموزی لازمه ایجاد اشتغال پایدار است

مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی، مهارت‌آموزی را لازمه ایجاد اشتغال پایدار در کشور دانست.

غلامرضا منوچهری ظهر امروز در آئین افتتاح مرکز آموزش ioec خرمشهر از راه‌اندازی این مرکز به عنوان ادای دین به مردم خرمشهر نام برد و اظهار داشت: این کار در راستای کمک به ارتقای فرهنگ و دانش فنی دانش‌آموزان خرمشهر انجام شده است.

وی با بیان اینکه ما با این کار در حقیقت به وظیفه‌مان در قبال مردم خرمشهر عمل کرده‌ایم افزود: بالاترین خدمت به افراد رشد و ارتقای فکری آنان است که این کمک پایدار و ماندگار خواهد بود.

مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی تصریح کرد: با توجه به بسترهای موجود و همراهی و حمایت مسئولان شهری از انجام این کار سبب فراهم شدن شرایط به‌منظور راه‌اندازی این مرکز آموزشی شد.

منوچهری ابراز امیدواری کرد که در این مرکز به توسعه کمی و کیفی آموزش‌ها از سوی اساتید و مسئولان این مرکز توجه ویژه‌ای صورت گیرد.

این مسئول با اشاره به شروع به‌کار آموزش در این مرکز با دو رشته زبان خارجه و رایانه تصریح کرد: برپایی کلاس‌های آموزشی کنکور و مشاوره خانواده از دیگر برنامه‌های آتی مرکز آموزش آی او ای سی خرمشهر به شمار می‌رود.

وی با تاکید بر ضرورت مهارت آموزی در راستای انجام کارها یادآور شد: کسانی که به دنبال یافتن کار هستند باید نسبت به مهارت‌آموزی اقدام کنند، اگر بتوانیم افراد ساده را به لحاظ مهارتی به افرادی با مهارت بالا تبدیل کنیم، می‌توانیم در زمینه ایجاد اشتغال نیز گام‌های بهتر و مؤثرتری برداریم.

* ایجاد کارگاه‌های فنی و آموزشی در کنار یارد تاسیسات دریایی خرمشهر

منوچهری در ادامه از ایجاد کارگاه‌های فنی و آموزشی در کنار یارد تاسیسات دریایی خرمشهر با استفاده از مهندسان تاسیسات دریایی در محل، برای ارائه آموزش‌های فنی به افراد در آتیه‌ای نزدیک خبر داد.

مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی با بیان اینکه در کشور ما و به ویژه در استان خوزستان زندگی‌ها به نوعی با نفت درآمیخته است گفت: باید آموزش‌های لازم در رشته‌های مرتبط با نفت که مورد نیاز منطقه نیز به شمار می‌رود به افراد آموزش داده شود.

وی ابراز امیدواری کرد تا با ارائه آموزش‌های لازم در رشته‌های مرتبط با نفت بتوانیم ضمن ارتقای دانش افراد در این زمینه، از افراد آموزش دیده در سطوح بالاتری در سایر رشته‌های مرتبط با نفت بهره کافی و مناسب را ببریم.

این مسئول افزود: تمام مردم ایران به خرمشهر و مردمانش مدیون هستند و امید می‌رود تا بتوانیم گام‌های بلند و مؤثرتری را در زمینه خدمات‌رسانی به مردم این شهر برداریم.

منوچهری عنوان کرد: پارازیتی در کار ما به لحاظ ارائه خدمات آموزشی به مردم خرمشهر وجود ندارد بلکه افتتاح این مرکز در حقیقت مشوق ما برای انجام کارهای بیشتر در این شهر است.

مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی با تقدیر از همراهی و کمک نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی و فرماندار و سایر مسئولان شهری خرمشهر در به ثمر رسیدن این مرکز آموزشی متذکر شد: تصمیم بر آن است که به نفرات اول تا سوم هر رشته جوایز ارزنده‌ای از جمله لپ‌تاپ اهدا ‌شود.

وی خطاب به دانش‌آموزان و اساتید این مرکز یادآور شد: یادگیری‌ها باید با راندمان بالا و آموزش‌ها با کیفیت و به طور درست و مناسبی ارائه شود.

https://hoorkhabar.ir/248605کپی شد!
61
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.