شعاع تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد اروند در سطح خوزستان افزایش یافت

قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند از افزایش شعاع تردد خودروهای پلاک اروند در سطح استان خوزستان خبر داد.

عبدالله کعبی اظهار کرد: خودروهای خارجی دارای پلاک اروند در ابتدای راه اندازی این طرح، فقط امکان تردد در آبادان و خرمشهر را داشتند و برای خروج از محدوده این دو شهر ضرروی بود اقدام به گرفتن مرخصی کنند ولی از این پس خودروهای شخصی دارای پلاک اروند می‌توانند به سایر شهرهای استان تا شعاع ۱۲۰ کیلومتر تردد کنند.

قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند گفت: کلیه شهروندان ساکن استان خوزستان امکان خرید خودروهای پلاک اروند را دارند.

وی با اشاره به اینکه تردد در این شعاع پیش‌تر تا شهر اهواز مرکز استان خوزستان انجام می‌شد، اظهار کرد: اکنون این شعاع تردد برای سایر شهرهای استان خوزستان همچون ماهشهر و غیره که در این شعاع قرار دارند نیز قابل اجرا است.

عبدالله کعبی تصریح کرد: همچنین در روزهای پنج شنبه و جمعه خودروهای شخصی دارای پلاک اروند اجازه تردد در کل استان خوزستان را دارند و نیاز به گرفتن مرخصی ندارند.

وی یادآور شد: تردد خودروهای آمبولانس، آتش نشانی و تاکسی دارای پلاک اروند در کل استان در تمامی روز‌ها بلا مانع است.

عضو موظف هیات مدیره منطقه آزاد اروند خاطرنشان کرد: مالکان خودروهای پلاک اروند امکان مسافرت به سایر نقاط کشور را دارند که این موضوع منوط به اخذ مرخصی از واحد خودرویی سازمان منطقه آزاد اروند واقع در گمرک خرمشهر است.

کعبی افزود: این خودرو‌ها برای تردد و توقف همیشگی در شهرهایی مثل اهواز، ماهشهر، شادگان، دارخوین و ویس مشکلی ندارند و مردم این شهر‌ها هم امکان داشتن این خودرو‌ها را خواهند داشت.

این مقام مسئول گفت: زمینه تجهیز ناوگان تاکسیرانی آبادان و خرمشهر به ماشین‌های خارجی پلاک اروند فراهم شده است و این حرکت می‌تواند ناوگان تاکسیرانی را در منطقه آزاد اروند متحول سازد.

https://hoorkhabar.ir/2485کپی شد!
107
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.