مدیرکل جدید راه‌آهن زاگرس معرفی شد

در مراسمی با حضور قائم‌مقام راه‌آهن کشور، سید رضا سادات حسینی به عنوان مدیرکل جدید راه‌آهن زاگرس معرفی شد.

ظهر امروز در مراسمی که با حضور احمد خدایی قائم‌مقام راه‌آهن جمهوری اسلامی، فرماندار، نماینده مردم شهرهای شوش و شوشتر در مجلس شورای اسلامی و کارکنان ستادی در تالار اجتماعات اداره کل راه‌آهن زاگرس برگزار گردید، سید رضا سادات حسینی به عنوان مدیرکل جدید این اداره کل معرفی و منصوب شد.

در این مراسم از زحمات حسن زیودار در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی و سید رضا سادات حسینی به عنوان مدیرکل جدید ناحیه زاگرس معرفی و منصوب شد.

اداره کل راه‌آهن ناحیه زاگرس در استان خوزستان دارای ۱۲ ایستگاه با حوزه استحفاظی ۲۲۲ کیلومتر، نقش مهمی در جابه‌جایی بار و مسافر در شمال خوزستان به تهران و مناطق مرکزی کشور دارد.

https://hoorkhabar.ir/243496کپی شد!
347
۴
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  • دوستدار اندیمشک آخه خودتونو جای سردار بگذارید کدام شخصی دیدید که بعد از شکست از سناریو خیالی خود بیاد و جشن شکست مفتضحانه خود رو جشن بگیره ؟ اونایی که توی مراسم بودند دیدند که تیم سردار ( خدامی و بهنام ) پیداشون نبود . حیف شد نبودند تا سخنرانی رسا و آگاهانه زیودار سربلند رو به گوش خود بشنوند . آقای سردار نفر بعدی رو کی عزل می کنی ای استاد عزل و براندازی ، ای جان
  • دوستدار اندیمشک آقای سردار خسته نباشید . این زیودار که شهر را داشت نابود می کرد وقتی شما به فکر باز کردن خیابان پاسداران بودید او به فکر ایمنی و جان مردم بود مگر میشه به خاطر یک بی نماز در مسجد و بست . زیودار میگه همه آدم ها جانشون عزیزه و ما نمی تونیم برای جون اونا تصمیم گیری بکنیم . این چه حرفیه جون یعنی چه ؟ مسیر رو باید باز کرد راه آهن شده غزه باید راه رو باز کنند مردم به راحتی رفت و آمد کنن جون و ایمنی یعنی چی ؟ پدر بیامرز زیودار می گفت من کرنش نمی کنم ! ! ؟ دیدی عاقبت کرنش نکردن یعنی چی ؟ اصلا” می دونی کرنش یعنی چی که هم تو معارفه ات و هم توی تودیع گفتی ؟ بابا برو اول یاد بگیر بعد بگو ؟
  • محمد رضا محمدی خیلی جالبه !!!!! تودیع و معارفه در اندیمشک باحضور نمایندگان شهرهای شوش و شوشتر !!!! نماینده اندیمشک کجاست ؟؟؟؟؟ احتمالا" نمایندگان شوش و شوشتر مسئولیت عزل و نصب مدیران اندیمشک را برعهده گرفته اند . مبارکه !!!!
  • محمد اکبری چرا نماینده اندیمشک که خودش عزل مدیرکل راه آهن زاگرس که از نیروهای متعهد بومی شهرستان اندیمشک بود را پیگیری کرد در جلسه حضور پیدا نکرد؟؟؟
منتشر شده۴