بسته اخبار روز ورزش خوزستان – ۹۳/۶/۷

اسکوچیچ: به ۳ امتیاز بازی با سایپا نیاز داریم/خط میانی فولاد نسبت به سال‌های گذشته کاری‎تر است8-29-2014 2-02-27 ب

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار با سایپا اظهارکرد:ما اگر بخواهیم صدر جدول را حفظ کنیم به پیروزی نیاز داریم و امیدوارم  برنده از زمین بیرون بیاییم.

وی بیان کرد:ما با تیم سایپایی بازی داریم که در پنج هفته گذشته فقط یک بار بازی خود را واگذار کرده است و این نشان می دهد که سایپا تیم خوبی است. نقاط ضعف و قوت آن ها را آنالیز کرده ایم و امیدوارم برنده باشیم.

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در پاسخ به این سوال که آیا فولاد امسال هم می تواند مانند سال گذشته موفق عمل کند؟ گفت:هر فصل داستان خودش را دارد و لازم است یکسری شرایط فراهم باشد و باید دید این شرایط را داریم یا خیر؛ مثلا اگر بختیار رحمانی را داشتیم به نظر شما بهتر نبود؟ البته بازهم این باعث نمی شود جاه طلبی ما کمتر شود. ما همیشه بالا را می بینیم. برای ارزیابی همیشه نیاز به واقعیت های عینی است.

وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری که آیا فولاد به انسجام تیمی رسیده است یا خیر و همچنین باتوجه به این که بختیار رحمانی را از دست داده اید، وضعیت فولاد در خط میانی را چطور ارزیابی می کنید؟ اظهارکرد:روز به روز که از لیگ می گذرد، هم من با بازیکنانم بیشتر آشنا می شوم و هم آن ها بیشتر با من آشنا می شوند و به نحوه کار یکدیگر شناخت پیدا می کنیم.

اسکوچیچ ادامه داد:درخصوص خط میانی هم باید بگویم در حال حاضر بسیار سخت است که یک نفر را جایگزین کنیم.حتی می توانیم از اروپا بازیکن بازی‌ساز بیاوریم ولی سخت است که جای بختیار را بگیرد.سعی کرده ایم به گونه ای تیم را بچرخانیم که نبود رحمانی کمتر احساس شود.در هر صورت فکر می کنم خط میانی ما نسبت به سال های گذشته مشغول تر و کاری تر است.

وی درباره محرومان و مصدومان تیمش برای بازی با سایپا گفت:افشین درست است که بازیکن مصدوم بود اما به تیم اضافه شد ولی هنوز شرایط بازی کردن را ندارد و دلیلی هم ندارد که بازیکن مصدومی که به تیم اضافه می شود شرایط کاری را داشته باشد ولی خالدی به تمرینات برگشته است و شرایط بازی را دارد.او بازیکنی حرفه ای است و همیشه از خود خوب مواظبت می کند. در دیدار با سایپا او را روی نیمکت می گذارم و بنابر نیاز به او اجازه بازی می دهم.

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان درخصوص نبود عبدالله کرمی و همچنین وضعیت خط دروازه تیمش بیان کرد:امسال از سلیمی بسیار راضی هستم و یکی از بهترین بازیکنانم در بازی با سپاهان بود. عدم حضور عبدالله کرمی نیز ضربه ای به تیم من نمی زند. به هر حال هر کسی به فوتبال به طریقی نگاه می کند.

وی در پاسخ به این سوال که باتوجه به این که فولاد امسال هر شش گل خود تا این جای رقابت ها را توسط هافبک هایش به ثمر رسانده، فکر نمی کنید نبود مهاجم گلزن احساس می شود؟ گفت:من قبلا هم در صحبت هایم گفته بودم که به دنبال یک مهاجم هستیم تا بتواند به روند گلزنی ما کمک کند اما الان مشکل است که بتوانیم کسی را بیاوریم ولی در جستجوی آن هستیم و روی این موضوع کار می کنیم.

[divider]

مصاف جنوب با شمال/ استقلال خوزستان میزبان بندر انزلیdownload (4)

تیم استقلال خوزستان در هفته ششم لیگ بر‌تر فوتبال روز شنبه هشتم شهریورماه جاری ساعت ۱۸ در اهواز با تیم ملوان بندر انزلی دیدار می‌کند.

در هفته پنجم، تیم استقلال خوزستان در بازی با تیم ذوب آهن اصفهان روز دوم شهریورماه در خانه با نتیجه تساوی یک بر یک مسابقه خود را به پایان رساندند.

در حال حاضر تیم فوتبال استقلال خوزستان با پنج بازی توانسته دو امتیاز کسب کند و در جایگاه پانزدهم لیگ بر‌تر فوتبال قرار بگیرد.

 تیم آبی‌پوش خوزستانی در دیدار با ملوان بندر انزلی، بهمن روشنایی سرپرست و مجید حیدری بازیکن خود را به دلیل محرومیت از سوی کمیته انضباطی به همراه نخواهد داشت.

[divider]

رقابت اتومبیلران خوزستانی در مسابقات کشوری کارتینگ8-29-2014 2-04-47 ب

 پژمان آغاجاریان از استان خوزستان در این مسابقات شرکت می کند.

رقابت های قهرمانی کارتینگ کشور فردا (جمعه) در پیست کارتینگ مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

آغاجاریان در دوره گذشته عنوان قهرمانی این رقابت ها را به خود اختصاص داده بود.

[divider]

مراسم قرعه‎کشی لیگ دسته یک فوتبال کشور برگزار شد

بنابر قرعه کشی انجام شده، لیگ دسته یک از ۱۲ مهرماه با شرکت ۲۴ تیم در دو گروه به شرح زیر برگزار می شود.8-29-2014 2-05-50 ب

گروه الف:آلومینیوم هرمزگان، مس کرمان، استقلال اهواز، فولادنوین خوزستان، گیتی پسند اصفهان، شهرداری اردبیل، یزد لوله، ایران جوان بوشهر، نیروی زمینی تهران، نساجی مازندران، نفت و گاز گچساران و فجر شهید سپاسی شیراز.

گروه ب:نفت آبادان، شهرداری بندرعباس، راهیان کرمانشاه، داماش گیلان، مس رفسنجان، گل گهر سیرجان، پاس همدان، فولاد یزد، شهرداری تبریز، پارسه تهران، سیاه جامگان مشهد و اتکای گلستان.

https://hoorkhabar.ir/239003کپی شد!
83
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.