هنوز کارهای انجام نشده فراوانی در خوزستان وجود دارد

معاون عمرانی استانداری خوزستان گفت: هنوز کارهای انجام نشده فراوانی در خوزستان وجود دارد که باید هرچه سریع‌تر برای به نتیجه رساندن آنها اقدامات ارزنده و مناسبی صورت گیرد.

احمد سیاحی پنجشنبه شب در آیین بهره‌برداری از پروژه‌های شهری آبادان اظهار کرد: ۳۶ سال از پیروزی انقلاب می‌گذرد و با وجود کارهای فراوان انجام شده هنوز کارهای زیاد دیگری باقی مانده، خدمات ما به مردم باید در شأن نظام جمهوری اسلامی ایران باشد.

وی با بیان اینکه در مباحث آب، جاده‌ای و ریلی هنوز کارهای انجام نشده زیادی به روی زمین باقی مانده است، افزود: آب و فاضلاب روستایی در حد به روزرسانی باید به رقم یکصد برسد که اکنون ۷۶ درصد از مردم روستاهای استان خوزستان از شبکه نوین بهره‌مند هستند.

معاون عمرانی استانداری خوزستان تصریح کرد: نمایندگان و تمام مسئولان ضمن همراهی با استاندار در راستای ارائه خدمات به مردم به طور شبانه‌روزی تلاش می‌کنند.

سیاحی یادآور شد: امروز شاهد افتتاح ۵۱ پروژه شهری با اعتباری معادل ۴۹۳ میلیارد ریال در آبادان هستیم.

وی با اشاره به اینکه پروژه‌هایی امکان بهره‌برداری و افتتاح در هفته دولت را یافتند که زودبازده بوده و پس از بهره‌برداری، مردم امکان استفاده از آن برایشان میسر باشد گفت: در ابتدا یک هزار و ۸۳۰ پروژه از سوی دستگاه‌های اجرایی در سطح استان خوزستان افتتاح و در هفته دولت به استانداری معرفی شد.

*افتتاح ۷۹۰ پروژه در استان خوزستان

معاون عمرانی استانداری خوزستان افزود: بسیاری از پروژه‌ها به دلیل ناقص بودن، اجازه افتتاح نیافت و در نهایت با افتتاح ۷۹۰ پروژه در سطح استان موافقت صورت گرفت.

سیاحی اظهار کرد: مردم خوزستان با توجه به تمام قابلیت‌های موجود در استان باید بتوانند از خدمات بهتر و مناسب‌تری بهره‌مند شوند.

وی تصریح کرد: در مسائل درمانی، اعم از پیشگیری نوع تعامل و رفتار کادر درمانی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، گلایه‌مندی برای شهروندان وجود دارد.

معاون عمرانی استانداری خوزستان یادآور شد: تهیه یک برنامه عملیاتی برای ارتقای وضعیت بیمارستانی و درمانی یکی از مباحث جدی استان خوزستان است.

سیاحی با اشاره به اینکه موضوع آب در خوزستان یک حساسیت جدی است ادامه داد: در مباحث کشاورزی و آب نگاه به استان خوزستان نگاهی جدی و ویژه است.

*موضوع زمان‌بندی اجرای پروژه‌ها باید رعایت شود

وی با اشاره به وجود وفاق و اتحاد در میان نمایندگان و مسئولان آبادانی از آن به عنوان امکانی مناسب برای پیگیری و انجام امور شهری نام برد و گفت: یکی از مناطق جدی برای رفع مشکلاتشان شهرهای آبادان و خرمشهر است که مورد توجه جدی استاندار خوزستان نیز قرار دارد.

معاون عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به افتتاح برخی پروژه‌ها در سطح شهر آبادان افزود: موضوع زمان‌بندی اجرای پروژه‌ها باید رعایت شود ضمن آنکه موضوع کیفیت کار نیز باید در اجرای طرح‌ها لحاظ شود.

سیاحی اظهار کرد: در آبادان نیاز به انجام کارهای بیشتر و رسیدگی داریم تا مردم شاهد تحولات در شهر باشند که به طور قطع با توجه به اهتمام استاندار و عنایت مقام معظم رهبری به استان خوزستان به زودی گام‌های بلند توسعه‌ای در استان برداشته می‌شود.

وی تصریح کرد: مسئولان آبفا باید عملیات‌های جدی و مؤثری را در بحث رفع مشکلات آب و فاضلاب در شهرهای آبادان و خرمشهر داشته باشند و این جزء درخواست‌های ما است. با وفاق و جدیت موجود در شهرستان می‌توان میزان رضایتمندی مردم را نیز بالا برد.

https://hoorkhabar.ir/238998کپی شد!
80
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.