واژه «بورسیه‌های غیرقانونی» ظلم بزرگ است/ تشکیل کمیته برای بررسی بورسیه‌ها در مجلس و دولت

رئیس کمیسیون آموزش استفاده از واژه بورسیه‌های غیرقانونی را ظلم بزرگی دانست و گفت: ما کمیته‌ای را در این زمینه در مجلس تشکیل دادیم و خوشحال هستیم که دولت هم در این رابطه تشکیل کمیته داده است.

محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در حاشیه کنگره جامعه اسلامی مهندسین در جمع خبرنگاران در خصوص ویژگی‌های وزیر علوم جدید، اظهارداشت: با توجه به توصیه‌های روز گذشته رهبر معظم انقلاب به دولت و اعتدالی که خود آقای روحانی پیشه کرده است، ان‌شاءالله فردی بیاید که ضمن برخورداری از جایگاه رفیع علمی حاشیه‌سازی‌ها پیرامون او کمتر باشد و امیدواریم مجلس با رأی بسیار بالایی به وی اعتماد کند.

زاهدی درباره بورسیه‌های غیرقانونی که مورد سوال یکی از خبرنگاران قرار گرفت،‌ گفت: این واژه یک ظلم بسیار بزرگ از سوی کسانی که این واژه را مطرح کرده‌‌اند چرا که واقعا اینگونه نیست.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: باید این مسئله را مشخص کرد و نمی‌توان با شعار و فضاسازی که بیشترین تبلیغات رسانه‌ای نیز از سوی رسانه‌های ضدانقلاب صورت گرفت این کار را پیش برد.

وی با بیان اینکه ما روز سه‌شنبه کمیته‌ای را در این خصوص در مجلس تشکیل دادیم، یادآورشد: البته پیش از این نیز کمیته‌ای از سوی بنده حکم داده شده بود و بررسی‌ها نشان می‌دهد میان آنچه رسانه‌ای شده با آنچه واقعیت دارد فاصله زیاد است.

زاهدی در عین حال تصریح کرد: ما از اینکه دولت هم در این رابطه کمیته‌ای را تشکیل داده است خوشحال شدیم.

https://hoorkhabar.ir/237667کپی شد!
114
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.