پیام شهردار اهواز به مناسبت روز کارمند

سیدخلف موسوی شهردار اهواز طی پیامی روز کارمند را تبریک گفت.

کارمند تبلور تلاش صادقانه و خدمت شبانه روزی برای کسب رضایت مندی عمومی است و از آن جایی که بر اساس آموزه های ژرف دین مبین اسلام ، کار و خدمت به خلق، عبادت محسوب می شود، کارمندی پیوستی الهی و آسمانی دارد. آن گاه که با سعی و تلاش کارمند گرهی فروبسته گشوده می شود، لبخندی بر چهره ای خسته نشسته می شود، آن گاه بی گمان رضایت حق تعالی جلب شده و توشه ای از دنیای فانی برای آخرت اندوخته می شود.

روز کارمند پاسداشت خدمات بدنه کارشناسی دستگاه های اجرایی است. بی گمان رعایت وجدان کاری ، سلامت اداری و پاک دستی، جلوگیری از ویژه خواری و تبعیض و فساد در رسیدگی به امور، مردم داری و تکریم ارباب رجوع و صرفه جویی و تلاش جهت افزایش بهره وری کاری از اصول ، مشخصات و ویژگی های کارمند مطلوب و نمونه در نظام جمهوری اسلامی است.

تاکیدات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری بر نقش محوری کارمندان در چالاکی و سلامت نظام اداری موید جایگاه مهم و حائز اهمیت کارمندان است.

نظام اداری نیز می بایست تمهیدات لازم جهت ارتقاء وضعیت معیشتی، حفظ منزلت اجتماعی و ایجاد بستر لازم برای بروز ابتکار، خلاقیت و تسهیل امور و تسریع فرآیندهای کاری کارمندان فراهم آورد. در این میان افزایش احساس تعلق سازمانی، نظم اجتماعی و توجه به آثار فعالیت ها و تلاش ها می تواند مدیریت جهادی مدنظر رهبر فرزانه انقلاب را محقق سازد.

این روز خجسته را به همه همکاران ارجمند و پرتلاش بویژه تلاشگران شهرداری کلانشهر اهواز تبریک گفته و برای همه خدمتگذاران نظام اسلامی آرزوی بهروزی، سلامت و ادامه توفیق خدمت را دارم.

https://hoorkhabar.ir/237350کپی شد!
62
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.