تمدید مهلت شرکت در آزمون استخدامی شهرداری‌های خوزستان

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان از تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی در شهرداری‌های استان خبر داد.

پیمان کاظمی‌نژاد اظهار کرد: به منظور تامین نیروی انسانی شهرداری‌های شهرهای تازه‌تاسیس و تکمیل چارت نیروی انسانی و افراد متخصص، آزمون استخدامی در استان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: زمان ثبت‌نام از ۲۹ مرداماه تا ۴ شهریورماه تعیین شده بود که به دلیل تقاضاها برای تمدید این زمان، مهلت ثبت‌نام تا روز جمعه ۸ شهریورماه تمدید شد.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان گفت: مکاتباتی با سازمان شهرداری‌ها صورت گرفت و ارزیابی‌ها در این زمینه انجام شد و در نهایت، ۲۰۱ پست استخدامی برای شهرهای تازه‌تاسیس خوزستان مشخص شد؛ خوزستان پس از تهران، بیشترین تعداد نفرات استخدامی را در این آزمون در کشور دارد.

کاظمی‌نژاد افرود: از این تعداد پست‌ها، ۱۶۳ نفر صرفا مرد و ۱۳ نفر صرفا زن هستند و ۲۵ نفر به صورت مشترک جذب می‌شود. همچنین هماهنگی‌های لازم با بنیاد شهید و امور ایثارگران صورت گرفته و از مجموع این تعداد، سهمیه ۳۰ درصدی برای ایثارگران در نظر گرفته شده است.

وی اظهار کرد: این آزمون که طبق استانداردهای سازمان‌های کشوری طراحی شده، روز ۲۱ شهریورماه به صورت کتبی در استان برگزار می‌شود و هیچ گونه سلیقه شخصی نمی‌تواند در این استخدام‌ها تاثیر داشته باشد.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان گفت: ثبت‌نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت استانداری خوزستان انجام می‌شود و سه برابر ظرفیت، در آزمون کتبی پذیرفته خواهند شد که نفرات برتر در مصاحبه‌های تخصصی مشخص می‌شوند.

کاظمی‌نژاد افزود: برای افراد بومی امتیاز ۱۵ درصدی و به عبارتی ضریب ۱.۱۵ اختصاص داده شده است. همچنین به افرادی که به هر شکلی از جمله قراردادی موقت یا پیمانکاری و غیره دارای سابقه کار با شهرداری باشند، به ازای هر سال سابقه کار، یک امتیاز سه درصدی برای جذب داده خواهد شد.

وی عنوان کرد: حداقل مدرک متقاضیان دیپلم و حداکثر فوق‌لیسانس و سن مجاز برای شرکت در این آزمون بین ۲۰ تا ۳۵ سال است.

https://hoorkhabar.ir/236083کپی شد!
136
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.