دیدار جمعی از فرماندهان نواحی مقاومت بسیج با فرماندار اهواز

همزمان با  فرارسیدن هفته دولت جمعی از فرماندهان نواحی مقاومت بسیج امام علی(ع) و امام حسین(ع) اهواز با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.

سرهنگ پورحسن فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت خاطر نشان کرد: عزت و افتخار امروز حاصل مجاهدت و ایثارگری شهدا و ایثارگرانی است که با نثار جان خود از نهال انقلاب اسلامی محافظت کردند.

سرهنگ فلاحی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) نیز با اشاره به روش‌های مدیریتی شهید رجایی و باهنر، مردمی بودن را مهمترین خصوصیت این دو بزرگوار برشمرد و افزود: مسئولان باید از روش مدیریتی شهید رجایی و شهید باهنر الگوبرداری کنند.

در ادامه این دیدار اسماعیل ارزانی بیرگانی فرماندار اهواز با اشاره به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش دولت را رفع محرومیت و توسعه و آبادانی این شهرستان دانست و خاطر نشان کرد: همه باید با وحدت و همدلی در جهت رسیدگی به مشکلات مردم تلاش کنیم.

وی با اشاره به این‌که بسیج در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و عمرانی نقش بسیار سازنده و مثبتی داشته‌است، ابراز امیدواری کرد: با همکاری و تعامل گام‌های موثر و مفیدی در جهت خدمت به مردم اهواز برداشته شد.

https://hoorkhabar.ir/231255کپی شد!
44
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.