خسارت ۱۱ میلیارد ریالی طوفان و تندباد به تاسیسات زیربنایی اندیمشک

فرماندار اندیمشک میزان خسارت وارده بر اثر تندباد و طوفان اخیر به تاسیسات زیربنایی و کشاورزی این شهرستان را ۱۱ میلیارد ریال اعلام کرد.

حمیدرضا گودرزی  اظهار کرد: بیشترین خسارت‌های وارد شده بر اثر تندباد و طوفان شامل آسیب به تاسیسات عمومی، زیربنایی، شهری، کشاورزی، اماکن مسکونی و معابر عمومی شهری و روستایی بوده است.

وی افزود: با بررسی‌های به عمل آمده این خسارت‌ها بیش از ۱۱ میلیارد ریال برآورد شده که بیش از ۳ میلیارد ریال از این خسارت‌ها به بخش کشاورزی شهرستان در بخش‌های مرکزی و الوار گرمسیری است.

فرماندار اندیمشک اضافه کرد: تخریب دیوار پارک‌ها، تخریب چمن و فضای سبز، تخریب چندین چشمه سرویس بهداشتی و تخریب چند محوطه بازی کودکان را از دیگر خسارات وارده به تاسیسات شهری بر اثر طوفان و تندباد اخیر است.

گودرزی با بیان این که بر اثر این طوفان و تندباد یک نفر در شهرستان به دلیل ریزش دیوار، جان خود را از دست داد تصریح کرد: اطلاع رسانی به موقع و دقت مردم در دریافت اطلاعات در پیشگیری از خسارت‌های مالی و جانی ناشی از وقوع حوادث طبیعی بسیار مهم است.

عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان عنوان کرد: تلاشمان بر این است که اطلاعات لازم در بحث پیشگیری در زمان وقوع این حوادث را به شکل مناسبی در اختیار مردم قرار دهیم.

تندباد با سرعت حدود یکصد کیلومتر سه شنبه ۲۸ مردادماه، شهرستان اندیمشک و شمال خوزستان را درنوردید.

https://hoorkhabar.ir/231098کپی شد!
48
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.