نمایشگاه دستاوردهای دولت در مسجدسلیمان برپا شد

به مناسبت آغاز هفته دولت، نمایشگاه دستاوردهای دستگاه‌های اجرایی مسجدسلیمان در محل مصلی این شهرستان برگزار شد.

به مناسبت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و آغاز هفته دولت، عصر امروز نمایشگاه دستاوردهای دستگاه‌های اجرایی مسجدسلیمان در محل مصلی این شهرستان برگزار شد.

در این نمایشگاه دستاوردهای یک ساله دستگاه‌های اجرایی شهرستان به معرض نمایش گذاشته شد.

این نمایشگاه در فضایی به مساحت ۷۰۰ مترمربع در محل مصلی نماز جمعه این شهرستان برپا و تا تاریخ ۹ شهریورماه جاری از ساعت هشت صبح تا ۲۱ آماده بازدید شهروندان این شهر است.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در غرفه‌ای به مساحت ۳۰ مترمربع ضمن غرفه‌آرایی مناسب، ادوات و تجهیزات قدیمی و صنعتی که قدمتی بیش از ۸۰ سال دارند و در گذشته از آنها برای تولید یا فعالیت‌های مرتبط با تولید استفاده می‌شد را به معرض نمایش گذاشت.

این شرکت همچنین نیز ضمن تهیه و توزیع بروشورهایی در زمینه تاریخچه نفت و تشکیل این شرکت و تشریح ۱۸ پروژه‌ای که از سال گذشته تاکنون در حوزه‌های مختلف تولید، حمایت از تولید، فرهنگی، ورزشی تکمیل و به بهره‌برداری رسیده‌اند به بیان عملکرد این شرکت پرداخت.

در نخستین روز از آغاز هفته دولت همچنین دفتر موسسه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان که یکی از پروژه‌های عام‌المفنعه نفت و گاز مسجدسلیمان محسوب می‌شود با حضور فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهر به بهره‌برداری رسید.

این پروژه به منظور ایجاد مکان ثابت اداری برای انجام فعالیت‌های فرهنگی و برگزاری جلسات اداری تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در منطقه باغ ملی با هزینه‌ای بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال توسط اداره خدمات مهندسی و بهسازی اماکن این شرکت در مدت زمان دو ماه انجام شد.

https://hoorkhabar.ir/229899کپی شد!
106
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.