کاروان دو امدادی جاده ولایت از آبادان به سمت مشهد روانه شد

با همراهی ۳۰ ورزشکار آبادانی، کاروان دو امدادی جاده ولایت از محل قدمگاه امام رضا(ع) در آبادان به سمت مشهد مقدس روانه شد.

ظهر امروز با همراهی ۳۰ ورزشکار آبادانی، کاروان دو امدادی جاده ولایت از محل قدمگاه امام رضا(ع) در آبادان به سمت مشهد مقدس روانه شد.

این حرکت که برای پنجمین سال متوالی انجام می‌شود روز گذشته با آغاز ورود نمادین کاروان امام رضا(ع) از مرز شلمچه و توسط کاروان ۳۰ نفره ورزشکاران استان خراسان رضوی آغاز و سپس با همراهی ورزشکاران خرمشهری تا آبادان ادامه یافت.

بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار است تا کاروان ۳۰ نفره ورزشکاران مشهدی با گذر از پنج استان خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، اصفهان، یزد و خراسان جنوبی در روز شانزدهم شهریور ماه جاری مصادف با ولادت با سعادت امام رضا(ع) وارد مشهد مقدس شود.

از نکات قابل توجه این حرکت همراهی ۳۰ ورزشکار از هر شهر از زمان ورود تا خروج به آن شهر با کاروان ورزشکار مشهدی است که در طی عبور از شهرهای مختلف در مسیر راه پرچم متبرکه بارگاه امام رضا(ع) که توسط کاروان ۳۰ نفره ورزشکاران مشهدی به شلمچه آورده شده بود به نمایندگان ورزشکاران هر شهر تحویل تا آنان کار حمل را بر عهده بگیرند.

آئین بدرقه کاروان دو امدادی جاده ولایت که قرار است مسیر ورود امام رضا(ع) از مرز شلمچه تا بارگاه ملکوتی آن امام همام را طی کنند، امروز از محل قدمگاه امام رضا(ع) و با حضور جمعی از مسئولان، مردم و ورزشکاران آبادانی انجام شد.

https://hoorkhabar.ir/229887کپی شد!
86
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.