بودجه فرهنگی مجلس صرف امور دیگری می‌شود

نماینده مردم شهرستان‌های اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از کلان‌ترین بودجه‌ها در مجلس بودجه فرهنگی است که صرف اموری دیگر می‌شود.

سید شریف حسینی در حاشیه برگزاری جلسه با مسئولان اداره کل کتابخانه‌های عمومی  اظهار داشت: کتابخانه باید در بهترین مکان‌های شهرستان، نقاط پرتردد و نقاط پربازدید شهرستان احداث شود تا عموم مردم از وجود کتابخانه اطلاع پیدا کرده و به صورت خانوادگی وارد این مکان‌های غنی فرهنگی شوند.

وی افزود: یکی از کلان‌ترین بودجه‌ها در مجلس بودجه فرهنگی است که صرف اموری دیگر می‌شود و نیاز است که ما به عنوان نمایندگان در این زمینه تلاش کنیم که بودجه مربوط به کتابخانه‌های عمومی را افزایش دهیم.

نماینده مردم شهرستان‌های اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: از این طریق است که می‌توانیم در مناطقی که فاقد کتابخانه عمومی هستند احداث کتابخانه را در اولویت قرار دهیم.

حسینی خاطر نشان کرد: انتظار می‌رود رشد کتابخانه‌ها، فضاهای فرهنگی و فعالیت‌های کتابخانه‌های عمومی در استان خوزستان با سرعت بیشتری انجام شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی متذکر شد: با مقایسه وضعیت کتابخوانی خوزستان به صورت دوره‌ای با دیگر استان‌ها به نقاط قوت و ضعف خود پی می‌بریم و مسائل و مشکلات این زمینه را حل خواهیم کرد چرا که یکی از وظایف اصلی نمایندگان هموار کردن راه خدمات‌رسانی در استان با سرعت بالا برای مدیران است.

وی در پایان اذعان داشت: اگر مشکلات را بدانیم حتما پیگیر رفع آن خواهیم شد.


https://hoorkhabar.ir/228882کپی شد!
84
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.