ویسی: شرایط ما و ذوب‌آهن مساوی است/عده‌ای از قبل طراحی‌شده به ورزشگاه می‌آیند

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان می گوید شرایط ما و ذوب آهن با یکدیگر مساوی است و استرس زیادی بر هر دو تیم جهت امتیاز گرفتن وارد است.

عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن اظهار کرد:این بازی همان طور که تمام جامعه فوتبال می دانند برای تیم های پایین جدول که ما و ذوب آهن هستیم، حساس و حائز اهمیت است.شرایط دو تیم با یکدیگر مساوی است و استرس زیادی بر تیم ها جهت امتیاز گرفتن وارد است.تمام تلاش مان مانند بازی های گذشته این است که بتوانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم تا از این وضعیت خارج شویم.

وی درباره شرایط روحی تیمش بیان کرد:مطمئنا از نظر روحی – روانی شرایط خوبی نداریم و نباید هم داشته باشیم ولی در طول هفته تمام تمرینات مان روحی – روانی و انگیزشی بوده تا بازیکنان مان را از این شرایط خارج کنیم و فکر می کنم تقریبا به هدف مان رسیده ایم.البته همه چیز در زمین مشخص می شود و امیدوارم از نظر روحی – روانی بازیکنان مان شرایط گذشته را فراموش و به این بازی فکر کنند.

ویسی در پاسخ به این سوال که باتوجه به این که ذوب آهن بازی بسته ای را ارائه می دهد، چه برنامه ای برای این دیدار دارید؟ گفت:ما مقابل تمام تیم ها موقعیت های خیلی خوبی داشتیم.حتی در بازی با نفت تهران که روز ما نبود ولی متاسفانه در امر گلزنی موفق عمل نکردیم. مطمئنا مقابل ذوب آهن موقعیت گل ایجاد خواهیم کرد. حریف هم به برد نیاز دارد و شاید مساوی دردی را دوا نکند و مساوی هم به درد ما نمی خورد.

وی افزود:ما باید روی نقاط ضعف حریف کار کنیم تا بتوانیم دروازه آن ها را باز کنیم.چهار فیلم بازی های گذشته ذوب آهن را دیده ایم.این تیم از بازیکنان خیلی خوب و سرشناسی بهره می برد.ذوب آهن تیم قابل احترامی است، چرخش توپ آن خوب است، بازی های آن ها لذت بخش است و نباید جایگاه آن ها این جای جدول باشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره وضعیت حضور میثم بائو گفت:او فعلا نمی تواند بازی کند و شاید دو سه هفته آینده بتواند برای ما به زمین بیاید.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که چه انتظاری از هواداران تیم تان دارید؟ خاطر نشان کرد:قبل از این که بخواهم با آن ها صحبت کنم درخواستی از خبرنگاران دارم. من عده ای از شماها را سالیان بسیاری است که می شناسم؛ از شما می خواهم حقایق را بنویسید. طی دو سه دیداری که در اهواز داشته ایم، دو سه روزنامه را خوانده ام که بسیار بد نوشته اند و واقعا انصاف در آن ها نبوده است.از شنیدن انتقادات خوشحال می شوم ولی این که حقایق را ننویسید انصاف نیست.بعضی ها متاسفانه قلم شان به خوبی نمی رود و انتظار دارم همان طور که سال گذشته از تیم حمایت کردند، امسال هم حمایت کنند.ما هم تیم خوزستان هستیم و انتظار داریم که کمک مان کنید.

ویسی ادامه داد:تماشاگران هم وقتی برد به دست نیاوریم کمتر به ورزشگاه می آیند ولی آن عده ای که می آیند هم دوست داریم تیم را تشویق و به مسایل حاشیه ای نپردازند.عده ای از قبل طراحی شده به ورزشگاه می آیند و حرف های ناجور و رکیک می زنند.به هر حال کمک کنید تیم روند خودش را پیدا کند و انتظارم از هواداران واقعی خوزستان و استقلالی ها این است که تیم ما را کمک کنند.

وی خاطر نشان کرد:زن و بچه من چه گناهی کردند که فحاشی بشنوند؟ آیا اگر من برنده شوم ناموس من را تشویق می کنند؟ به هر حال درست نیست به این صورت رفتار شود. من یک آدم احساسی هستم و مورچه هم از من آزار نمی بیند. انتظارم این است وقتی در ورزشگاه هستند جلوی آن فرد ۱۵ ساله که حریف رکیک می زند را بگیرند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا که چه تدابیری برای مدیریت این حواشی دارید؟ گفت:سال گذشته هم گفتم به من ایمان داشته باشید و تیم مان در جدول می ماند. اکنون هم می گویم تیم ما در بالای جدول است و شک هم نکنید. ما حتی دهم هم نمی شویم و این اتفاق می افتد. به هر حال همه باید به فوتبال خوزستان کمک کنند و من هم مدیریت خود را انجام می دهم و ان شاالله که تیم مان نیمه بالای جدول است.

https://hoorkhabar.ir/227638کپی شد!
59
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.