ترور نافرجام رهبر گردانهای قسام / طرح آتش‌بس مصر مرده متولد شد / پروازها به «بن‌گورین» لغو شود

سخنگوی گردان های عزالدین قسام شاخه نظامی حماس ضمن تکذیب ترور فرمانده شاخه نظامی حماس توسط صهیونیست‌ها اعلام کرد که در حمله رژیم صهیونیستی به وی هیچ آسیبی وارد نشده است.

جنگنده های رژیم صهیونیستی شب گذشته در حمله‌ای از پیش طراحی شده منزل خانواده الدلو را هدف قرار دادند.

8-21-2014-12-32-28-ق

نکته مهم در حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی علیه منطقه شیخ رضوان غزه، اهداف پشت پرده از این حمله بود که ساعاتی بعد مشخص شد.

موسی ابومرزوق” یکی از رهبران ارشد حماس در پیامی فیسبوکی از شهادت دختر و همسر “محمد الضیف” فرمانده گردانهای قسام در این حمله خبر داد.

به نقل از رادیو «صدای الاقصی»، ابو عببده، سخنگوی گردان‌های عزالدین قسام در واکنش به اخبار منتشر شده درباره ترور محمد ضیف، فرمانده کل قسام اعلام کرد که به ضیف هیچ آسیبی وارد نشده است.

وی همچنین به طرح مصر درباره آتش بس اشاره کرد و گفت: این طرح مرده متولد شد و از هیات فلسطینی خواستار ترک فوری قاهره شدیم.

سخنگوی گردان‌های عزالدین قسام در ادامه افزود: شرکت های هواپیمایی جهان باید پروازهای خود برای فرودگاه بن گورین را از ساعت شش صبح فردا لغو کنند.

وی همچنین به طرح مصر درباره آتش بس اشاره کرد و گفت: این طرح مرده متولد شد و از هیات فلسطینی خواستار ترک فوری قاهره شدیم.

8-21-2014-12-32-09-ق

وی در ادامه افزود: شرکت های هواپیمایی جهان باید پروازهای خود برای فرودگاه بن گورین را از ساعت شش صبح فردا لغو کنند.

ابوعبیده سخنگوی گردان های عزالدین قسام در غزه افزود: دستاورد دشمن صهیونیست طی این چهل و پنج روز فقط کشتن کودکان و زنان فلسطینی در غزه بوده است.

دشمن صهیونیست از هدف قرار دادن ابوخالد، محمد الضیف، فرمانده این گردان ناتوان بوده است.

وی افزود: محمد الضیف فرمانده کل گردانی خواهد بود که مسجد الاقصی را آزاد خواهد کرد و اشغالگران را از آنجا بیرون خواهد راند.

https://hoorkhabar.ir/223419کپی شد!
154