بسیج نمایشگاه حقوق بشر اروپایی را برگزار می‌کند/ سیاستمداران اروپایی اگر می‌توانند از خود دفاع کنند

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه سال آینده نمایشگاه نقض حقوق بشر دولتهای اروپایی را برگزار خواهیم کرد، گفت: تریبون می‌دهیم تا اگر سیاستمداران اروپایی توانستند، از اقدامات ضدحقوق بشری خود دفاع کنند.

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین که بعد از اهدای جایزه باروت خیس به خانم کاترین اشتون و خانم کرون‌برگ در جشنواره رهاورد سرزمنی‌های نور در اردوگاه شهید باکری خرمشهر سخن می‌گفت، با عرض و سلام و احترام به ساحت مقدس شهدای انقلاب اسلامی گفت: خط سرخ شهادت همواره رسواگر نفاق بوده است و شهدای ما با خون خود نفاق دشمنان را رسوا کرده‌اند.

وی با بیان اینکه خون سرخ شهدا پرده از تزویر و ریای جهان‌خواران مستکبر برداشت، تصریح کرد: امروز مردم ما و زائران راهیان نور با اهدای جایزه باروت خیس به رسواهای زمان، هدیه‌ای را به بشریت اهداء کردند.

نقدی با تأکید بر اینکه چهره ریاکارانه  تزویر دشمنان ملت ایران در مقابل شهدا فرو ریخته است، خاطرنشان کرد: آنها بعد از مقاومت شهدا کم آورده‌اند و برای متوقف کردن انقلاب اسلامی دست به اقدامات تروریستی زدند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید دیالمه و ۱۷هزار شهید ترور گفت که شهدای ترور مدعیان جهانی را رسوا کردند.

وی افزود: شهدای ما در مقابل زیاده‌خواهی‌ها و تزویر دشمن صف‌آرایی کردند و مردانی چون شهید کاوه که پدرش در این ایام به او پیوست و زنانی چون فوزیه شیردل که در پاوه حماسه آفریدند، موجب شکست دشمن شدند.

سردار نقدی در ادامه به تلاش دشمنان انقلاب اسلامی برای متهم کردن ایران به نقض حقوق بشر اشاره کرد و گفت: این خانم اشتون که نماینده درباری رژیم سلطنتی در اتحادیه اروپاست به جای پاسخگویی به اعمال ضد حقوق بشری انگلیس و دیگر دول اروپایی، ایران را به نقض حقوق بشر متهم می‌کند و از حقوق بشر حرف می‌زند که از طنزهای روزگار است.

وی با بیان اینکه دول اروپایی پرونده سیاهی در بحث حقوق بشر دارند، خاطرنشان کرد: کشتار سیاه‌پوستان و برخوردهای غیرانسانی با ملت‌ها حاصل رفتار دول اروپایی است؛ هرکجا کشتاری وجود دارد رد پای دول اروپایی و از جمله رژیم استعماری انگلیس به چشم می‌خورد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به جنگ جهانی اول خاطرنشان کرد: سؤال ما این است که چه کسی یا کسانی جنگ جهانی اول را به راه انداختند و موجب کشته شدن ۷۰میلیون انسان شدند.

نقدی در ادامه به موارد دیگری از نقض حقوق بشر توسط دول اروپایی اشاره کرد و درباره اهدای جایزه باروت خیس توسط زائران راهیان نور به کاترین اشتون و کرونبرگ، گفت: مردم و زائران راهیان نور این جایزه را به آنها دادند تا بگویند باروت شما نم کشیده است و کاری نمی‌توانید بکنید اما مسئله به اینجا ختم نخواهد شد و ما در سال ۹۳ نمایشگاه بزرگ نقض حقوق بشر توسط دول اروپایی را برپا خواهیم کرد و از هم‌اکنون که سال ۹۲ است به سران اتحادیه اروپا، ‌سیاست‌مداران اروپایی و به با استعدادترین و رسانه‌های اروپایی می‌گوییم که ما آماده‌ایم تریبون در اختیارتان قرار بدهیم تا در این نمایشگاه اگر توانستید از حقوق بشر خود دفاع کنید.

وی با بیان اینکه آمریکا و دول اروپایی به حقوق بشر هیچ احترامی قائل نیستند اما در عین حال وقتی خون از بینی یک مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران می‌آید پشت تریبون‌ها صف می‌بندند تا ایران را محکوم کنند، افزود: ما به شما می‌گوییم به جای اطاعت از طاغوت از خدا اطاعت کنید. ما می‌گوییم ظلم نکنید، کشتار نکنید ما حرفمان همین است.

نقدی در ادامه به کشتار مسلمانان در فلسطین اشاره کرد و افزود:‌ امام فرمود راه قدس از کربلا می‌گذرد و امروز هم ما می‌گوییم که راه شهدای ما در شلمچه به پایان نرسیده است و نه تنها ملت مسلمان ایران بلکه تمام ملت‌های آزاده آماده‌اند این راه را ادامه بدهند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان با تأکید بر استمرار راه شهدا توسط نسل‌های آتی انقلاب گفت: جوانان ما راه شهدا را ادامه خواهند داد.

https://hoorkhabar.ir/2231کپی شد!
139