کشف ۳۲ کیلوگرم تریاک در اندیمشک

فرمانده انتظامی اندیمشک از کشف ۳۲ کیلوگرم ماده مخدر تریاک از سوداگران مرگ در این شهرستان خبر داد.

اکبر کروندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اندیمشک اظهار کرد: قاچاقچیان این ۳۲ کیلوگرم مواد را به طرز بسیار ماهرانه‌ای در باک بنزین خودرو ماشین سواری جاسازی کرده بودند که با هوشیاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی و همکاری اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) کشف شد.

وی افزود: قاچاقچیان قصد داشتند این مواد را از شیراز و راه‌های این شهرستان به سمت استان تهران ترانزیت کنند که با کارهای اطلاعاتی و پیچیده پلیسی در ورودی این شهرستان در دام پلیس گرفتار شدند.

فرمانده انتظامی اندیمشک اضافه کرد: در این خصوص سه نفر متهم دستگیر شده که پس از تشکیل پرونده برای گذراندن مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی و ضمن اینکه یک دستگاه خودرو سواری نیز از متهمان توقیف شد.

کروندی خاطرنشان کرد: در مجموع دو روز گذشته ۸۰ کیلوگرم ماده مخدر تریاک از قاچاقچیانی که قصد ترانزیت این مواد را از مسیر این شهرستان به سایر نقاط کشور داشتند کشف شده است.

از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۱۶۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان و همکاری اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) کشف شده است.

https://hoorkhabar.ir/222670کپی شد!
83
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.