کارگاه نیازسنجی آموزشی ویژه گروه پرستاری در اهواز برگزار شد

کارگاه نیازسنجی آموزشی برای گروه پرستار با هدف افزایش سطح علمی پرستاران بخش‌های ویژه جراحی در اهواز برگزار شد.

مسئول واحد پرستاری معاونت درمان دانشگاه جندی‌شاپور اهواز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان اظهار کرد: دوره کارگاه نیازسنجی آموزشی برای گروه پرستار در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار شد.

لیدا ممبینی افزود: مراکز آموزشی و درمانی تابعه ICU و CCU در این نشست که سرپرستان بخش‌های جراحی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور حضور داشتند، اصول و نحوه انجام صحیح نیازسنجی آموزشی را به حاضران آموزش دادند.

وی در توضیح هدف برگزاری این نشست عنوان کرد: این کارگاه با هدف افزایش سطح علمی پرستاران بخش‌های ویژه جراحی طراحی و اجرا شده است.

این مسئول گفت: از همکاران حاضر در این دوره انتظار می‌رود پس از انجام نیازسنجی در حوزه خود، نتایج آن را در اختیار سوپروایزر (مسئول آموزش) مرکز قرار دهند تا بر اساس اصول اعتباربخشی، دوره‌های آموزشی مورد نیاز برای ارتقای سطح کیفی مراقبت‌های پرستاری طراحی و برگزار شود.

در پایان این دوره آموزشی، مریم اسلمی کارشناس ارشد آموزش پزشکی، اصول و نحوه انجام نیازسنجی آموزشی را به طور کامل آموزش داد و پس از آن حاضران در قالب تیم‌های چند نفره به انجام کارگروهی پرداختند.

https://hoorkhabar.ir/222620کپی شد!
151
۱
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  • میترا سلام خانم اسلمی. بنده دکترای آموزش از اصفهان هستم. ما هم می خواهیم یک کارگاه نیازسنجی برای بچه های کترشناسی ارشد برگزار کنیم. خواستم اگه براتون امکان داره فایلهای آموزشیتون را در اختیار من هم قرار دهید. بی نهایت سپاسگذارم
منتشر شده۱