افتتاح ۹۲ پروژه هفته دولت در شهرستان باوی

فرماندار باوی از افتتاح ۹۲ پروژه به‌‌مناسبت هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

حیدر سیدی پیش از ظهر امروز در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان که در محل فرمانداری برگزار شد از افتتاح ۹۲ پروژه به‌مناسبت این هفته خبر داد و اظهار کرد: هفته دولت بیان روح خدمت و تلاش صادقانه بوده که بدنه دولت انقلابی در خدمت به مردم انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه تمام تلاش دولت تدبیر و امید، خدمت و آبادانی به نقاط مختلف کشور است افزود: ما به عنوان مسئولان اجرایی این شهرستان در تحقق این امر باید تمام تلاش خود را به‌کار گرفته و به نحوی شایسته، امید را در شهرستان باوی نهادینه کنیم.

فرماندار باوی ادامه داد: شهرستان باوی به عنوان یک منطقه جوان دارای پتانسیل‌های بسیار بالایی است که با تلاش شبانه‌روزی مدیران این شهرستان شاهد شکوفایی این توانایی‌ها هستیم.

سیدی اضافه کرد: گوشه‌هایی از این حرکت جهادی و همدلی والا که در شهرستان در جریان است را باید در هفته دولت به شهروندان نشان داد.

عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان باوی با اشاره به برنامه‌های این هفته در منطقه عنوان کرد: از مجموع پروژه‌هایی که در این هفته افتتاح می‌شوند ۲۷ پروژه جزو طرح‌های بزرگ هستند که باید به شکل بسیار شایسته‌ای برای مردم تعریف شوند.

وی در پایان گفت: بیشترین پروژه‌های اجرایی در شهرستان ویس انجام شده که نشان از همکاری خوب تمام دستگاه‌های اجرایی شهر و مشارکت مردمی است که با صبر و تحمل خودشان در اجرای برنامه‌ها ما را یاری کردند.

https://hoorkhabar.ir/219575کپی شد!
155
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.