۸۰۷ مورد ازدواج و طلاق در شادگان ثبت شد

رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شادگان از ثبت ۸۰۷ مورد ازدواج و طلاق در شادگان در پنج ماه امسال خبر داد.

حسین زبیدات‌فرد از متصل شدن سامانه دفاتر ازدواج و طلاق با سامانه ثبت‌احوال خبر داد و اظهار کرد: سامانه ازدواج و طلاق به صورت آنلاین در اختیار ثبت‌احوال قرار گرفته که برای برنامه‌ریزی‌های نظام مدیریتی کشور بسیار موثر و مفید خواهد بود چراکه آمار کامل و به روز شده در این سامانه قرار دارد.

وی تعداد ازدواج‌های ثبت شده در دفاتر ازدواج شهرستان را ۷۷۲ مورد عنوان کرد و افزود: در مدت یاد شده، ۳۵ مورد تعداد طلاق در این شهرستان صورت گرفته است.

رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شادگان همچنین سلامت اداری را در اولویت کار اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان دانست و گفت: تغییر در زیرساخت‌ها باعث از بین رفتن فساد اداری شده و با کاهش مراجعه حضوری افراد به اداره‌ها زمینه بروز بسیاری از تخلفات اداری کاهش پیدا کرده است.

زبیدات‌فرد همچنین از صادر شدن ۶۷۰ فقره سند مالکیت خبر داد و تصریح کرد: تعداد معاملات ثبت شده در دفاتر رسمی شهرستان که انواع اسناد را شامل می‌شود ۲۷۰ سند به ثبت رسیده است.

این مسئول در خصوص تعداد پرونده واصله قانون تعیین تکلیف ساختمان‌ها و اراضی فاقد اسناد رسمی گفت: سه هزار و ۸۲۳ فقره ثبت‌نام شده و تعداد ۳۵۰ پرونده رای صادر و تعداد ۲ هزار و ۱۸۳ پرونده به صدور قرار کارشناسی منجر شده است.

وی در پایان عنوان کرد: تعداد پرونده‌های واصله از طریق قانون الحاق به قانون ساماندهی صدور اسناد مالکیت روستاها و با جمعیت بیش از ۲۵ خانوار و شهرهای با جمعیت کمتر از ۲۵ هزار نفر، یک‌هزار و ۳۶۳ پرونده بوده که برای ۶۷۰ پرونده آرا صادر و تعداد ۵۵۱ پرونده سند مالکیت صادر شده است.

https://hoorkhabar.ir/219521کپی شد!
67
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.