وضعیت پزشکی شهرستان ایذه در حال بهبود است

مدیر شبکه بهداشت و درمان ایذه گفت: وضعیت پزشکی شهرستان در حال بهبود است.

عبدالصمد ورزنده صبح امروز در جلسه شورای سلامت که در محل فرمانداری این شهر برگزار شد، گفت: اقدامات خدماتی مربوط به تنها بیمارستان شهرستان و عملیات بازسازی بخش آی سی یو در حال انجام است.

وی با بیان این‌که مشکل فاضلاب اتاق عمل این بیمارستان بعد از گذشت ۱۰ سال حل شده است، افزود: اینک در مرحله کف‌پوشی این قسمت هستیم و با اقدامات صورت گرفته این اتاق عمل به یکی از مجهزترین و ایمن‌ترین اتاق عمل‌های استان تبدیل خواهد شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان ایذه از اجرای طرح تحول درمان و نظام بهداشت و آغاز بیمه روستاییان و عشایر شهرستان خبر داد و تصریح کرد: در بحث دریافت خدمات پزشکی و بهداشتی شهرستان در حال پیگیری هستیم.

این مسئول در همین ارتباط با توضیحی بیشتر گفت: افزایش حقوق و مزایا به پزشکان دلیلی برای حضور موثرتر آن‌ها در مناطق محروم شده و از این روند ابراز رضایت می‌شود.

وی از ساخته شدن و تجهیز هشت مرکز خانه بهداشت در ایذه و دهدز خبر داد و ابراز امیدواری کرد که تا قبل از ۲۲ بهمن‌ماه سال‌جاری این مراکز آماده و تحویل داده شوند.

ورزنده در ادامه به مشکلات موجود در مناطق حاشیه‌نشین شهرستان اشاره کرد و به ایجاد اکیپ برای ارائه خدمات به این خانواده‌ها خبر داد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان ایذه در پایان به اتلاف سگ‌های ولگرد در سطح شهرستان اشاره کرد و وجود آن‌ها را در محیط زندگی خطرناک و سبب بیماری‌هایی چون هاری دانست.

https://hoorkhabar.ir/219518کپی شد!
46
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.