اجرای طرح کتاب‌خوانی «رنگین‌کمان ماهی‌ها» در بهبهان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک بهبهان طرح کتاب‌خوانی «رنگین‌کمان ماهی‌ها» را ویژه‌ کودکان و نوجوانان اجرا کرد.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک بهبهان اظهار کرد: مربیان این مرکز به منظور علاقمندسازی اعضا به کتاب و کتاب‌خوانی طرح دیگری با عنوان «رنگین کمان ماهی‌ها» را برگزار کردند.

نسرین بازیانی با بیان این که فاطمه حسن‌نسب و نسرین بازیانی مجریان این طرح در کانون شماره یک بهبهان هستند، افزود: در این طرح، اعضا با جستجو در قفسه‌های کتابخانه، کتاب‌هایی که عنوان ماهی و یا در شخصیت‌های داستانی آن ماهی وجود داشت را پیدا کردند.

وی با اشاره به این که اعضا در ادامه نمایشگاه کوچکی از کتاب‌های گردآوری شده برپا کردند، توضیح داد: در این طرح اعضا همچنین به روخوانی کتاب «ماهی رنگین کمان» پرداختند و در پایان هر کدام از اعضا با استفاده از بشقاب‌های رنگی به ساخت ماهی‌های رنگی مشغول شدند.

این مسئول فرهنگی یادآور شد: این طرح سبب شد کودکان و نوجوانان با تعداد زیادی از کتاب‌های مناسب گروه سنی خود اعم از داستانی، علمی و شعر آشنا شوند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان بیش از ۵۰ مرکز ثابت و سیار دارد که برنامه‌های فرهنگی، هنری، ادبی، علمی و مذهبی را برای بچه‌های هفت تا ۱۶ سال برگزار می‌کند.

https://hoorkhabar.ir/219413کپی شد!
65
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.