ایدنی خبر داد: آماده‌باش کامل نیروهای دانشگاه علوم پزشکی اهواز

رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از آماده‌باش کامل نیروهای این دانشگاه برای امدادرسانی به مناطق زلزله‌زده ایلام خبر داد.

 

دکتر اسماعیل ایدنی  اظهار کرد: صبح امروز پس از وقوع زلزله در ایلام در تماس تلفنی با رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام، آمادگی دانشگاه اهواز برای اعزام تیم‌های امدادی، اورژانس و اتوبوس‌آمبولانس از اندیمشک و اهواز را به مناطق زلزله‌زده اعلام کردیم.

 

وی افزود: در صورت اعلام نیاز از سوی دانشگاه علوم پزشکی ایلام، نیروهای بیمارستانی از اندیمشک و حوزه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برای خدمات‌رسانی به مجروحان مناطق‌زلزله زده اعزام خواهند شد.

 

ایدنی ادامه داد: اورژانس ۱۱۵ خوزستان نیز از صبح امروز مرتبا با اورژانس کشوری و همچنین اورژانس مستقر در مناطق‌زلزله زده در تماس است تا در صورت وقوع هر گونه مشکل، برای کمک‌رسانی اعزام شود.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از آماده‌باش کامل این دانشگاه خبر داد و گفت: همچنین کلیه کدها، پایگاه ها و تیم‌های سیار اورژانس ۱۱۵ خوزستان در آماده‌باش کامل هستند.

 

وی عنوان کرد: با توجه به احساس شدن زمین‌لرزه در استان خوزستان نیز، نیروهای این دانشگاه برای خدمات‌رسانی در سطح استان درآماده‌باش هستند.

https://hoorkhabar.ir/217429کپی شد!
59
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.