هدایای خبرنگاران خوزستانی ۱۰۰ درصد واصل نشده است

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: مشارکت دستگاه‌های اجرایی برای اعطای هدیه روز خبرنگار ۱۰۰ درصد واصل نشده است.

حسین براتی  اظهار کرد: هدیه روز خبرنگار از روز گذشته به ترتیب به خبرنگاران مطبوعات، دفاتر سرپرستی و خبرگزاری‌ها در حال توزیع است.

وی افزود: دلیل تاخیر در پرداخت هدیه روز خبرنگار، وصول نشدن مبالغ چند دستگاهی‌ست که برای مشارکت مالی اعلام آمادگی کرده بودند.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تصریح کرد: میزان هدیه روز خبرنگار همانند سال گذشته برای هر خبرنگار یک میلیون ریال است که بر اساس تعداد سهمیه اعلام شده توسط رسانه به خبرنگاران داده می‌شود.

براتی تصریح کرد: البته تعداد معرفی‌شدگان توسط رسانه‌ها در صورتی که بیش از سهمیه اعلام شده به رسانه باشد، با کارشناسی اجماع شده، نرم افراد تعدیل و تنها به خبرنگاران اصلی هدیه داده می‌شود.

این مسئول در ادامه بیان کرد: از میان دستگاه‌هایی که در جشن روز خبرنگار مشارکت داشته‌اند، مشارکت سازمان آب و برق خوزستان، شرکت فولاد خوزستان و شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب به صورت ۱۰۰ درصد واصل شده است.

وی اضافه کرد: اما مشارکت شهرداری اهواز، شرکت آبفای خوزستان و منطقه آزاد اروند هنوز به طور کامل واصل نشده که البته مکاتبات این دستگاه‌ها نیز انجام شده است.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان خاطر نشان کرد: در سال آینده قطعا جشن روز خبرنگار به این شیوه برگزار نخواهد شد و به این سمت حرکت می‌شود که جشن را به شکل جشنی واقعی برگزار کرد.

براتی گفت: امیدواریم در سال آینده بتوان برنامه را مناسب‌تر از امسال برگزار کرد و تکریم خبرنگار به معنای واقعی صورت گیرد.

وی در پایان افزود: هدف از برگزاری جشن روز خبرنگار تنها بعد مالی آن نخواهد بود و با تکریم معنوی، اصل کرامت خبرنگار حفظ می‌شود.

https://hoorkhabar.ir/215269کپی شد!
74
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.