شرکت ۳۲۵ دانش‌آموز رامهرمزی در فعالیت‌های تابستانی

رئیس کانون فرهنگی ـ تربیتی شهید دامغانی رامهرمز از شرکت ۳۲۵ دانش‌آموز رامهرمزی در فعالیت‌های تابستانی این کانون خبر داد.

سید علی‌محمد طباطبایی اظهار کرد: با توجه به اینکه در فصل تابستان هر ساله با تعداد زیادی از دانش آموزان روبه‌رو هستیم که پس از پایان سال تحصیلی اوقات فراغت خود را می‌گذرانند، اقدام به برگزاری کلاس‌های مختلف کرد‌ه‌ایم.

وی ادامه داد: با این هدف که اگر مدارس تعطیل شوند اما تعلیم و تربیت و کلاس‌های فوق برنامه تعطیل نخواهند شد، کلاس‌های این کانون را در مقاطع مختلف برگزار شده است.

رئیس کانون فرهنگی ـ تربیتی شهید دامغانی رامهرمز تصریح کرد: فعالیت‌های این کانون در فصل تابستان شامل سه بخش قرآن و فعالیت قرآنی، فعالیت‌های هنری و فعالیت‌های ورزشی بود که در مجموع توانستیم ۳۲۵ نفر را جذب این فعالیت‌ها کنیم.

این مسئول افزود: آموزش احکام، نهج‌البلاغه، قرآن، اذان، مداحی و تواشیح از مجموعه فعالیت‌های قرآنی و برگزاری کلاس‌های نقاشی، خوش‌نویسی، مکالمه زبان خارجه، کامپیوتر و رباتیک از مجموعه فعالیت‌های ورزشی این کانون بوده است.

طباطبایی همچنین عنوان کرد: فوتبال، ژیمناستیک، ووشو، کاراته، نینجا، آمادگی جسمانی و شطرنج نیز از فعالیت‌های ورزشی کانون شهید دامغانی رامهرمز بوده است.

وی در پایان گفت: این کلاس‌ها با استقبال بسیار خوب اغلب دانش آموزان روبه‌رو شد و از ابتدای تیرماه سال جاری آغاز و تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت.

کانون فرهنگی ـ تربیتی شهید دامغانی رامهرمز زیر نظر اداره آموزش و پرورش در حال فعالیت است.

https://hoorkhabar.ir/215251کپی شد!
43
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.