برپایی کارگاه نجوم ویژه‌ کودکان و نوجوانان در دزفول

کارگاه نجوم ویژه‌ کودکان و نوجوانان با عنوان «شگفتی‌های آسمان» در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول برگزار شد.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول ظهر امروز در جمع اعضای کانون اظهار کرد: در راستای تأکیدات مدیر عامل کانون در خصوص برگزاری کارگاه‌های تخصصی نجوم و با تلاش پروین وفایی کارشناس فرهنگی کانون در حوزه دزفول کارگاه نجوم ویژه‌ کودکان و نوجوانان با عنوان «شگفتی‌های آسمان» در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول برپا شد.

سعید گل‌گل افزود: این کارگاه با حضور اعضای کودک و نوجوان دختر و پسر و به مربیگری لیلا حسنی‌نژاد و غلامعلی جوهرقلی اجرا شد.

وی آشنایی با زمین و حفظ آن و آشنایی با ستارگان، سیارات، منظومه شمسی، صور فلکی و جهت‌یابی را از جمله موضوعات آموزشی این کارگاه معرفی کرد و یادآور شد: بچه‌ها همچنین در این کارگاه با نحوه استفاده از قطب نما و کار با تلسکوپ و در نهایت گشت شبانه و رصد ستارگان و… آشنا شدند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان بیش از ۵۰ مرکز ثابت و سیار دارد که برنامه‌های فرهنگی، هنری، ادبی، علمی و مذهبی را برای بچه‌های هفت تا ۱۶ سال برگزار می‌کند.

https://hoorkhabar.ir/204544کپی شد!
65
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.