انعقاد تفاهمنامه بین اداره کتابخانه‌های عمومی هفتکل و نهضت سوادآموزی

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی هفتکل از انعقاد تفاهمنامه بین این اداره و نهضت سوادآموزی خبر داد و گفت: تمام آموزشیاران نهضت سوادآموزی به کتابخانه‌های عمومی درآمدند.

ابوذر اکبری‌نیا  از انعقاد تفاهمنامه بین اداره کتابخانه‌های عمومی هفتکل و موسسه تندرستی حکیم خبر اظهار داشت: با توجه به تفاهمنامه‌ای که بین اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و موسسه تندرستی حکیم منعقد شده، نمایندگی این موسسه در شهرستان هفتکل و اداره کتابخانه‌های عمومی با همکاری یکدیگر، اقدام به برگزاری کلاس‌هایی در چهارچوب این تفاهمنامه کرده‌اند.

وی ضمن اظهار خرسندی از استقبال بسیار خوب مردم از برگزاری کلاس‌های مزاج شناسی در محل کتابخانه شهیدان اسلام افزود: هزینه شرکت در این دوره‌ها بسیار پایین و با تخفیف ویژه است.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی هفتکل در ادامه به سایر برنامه‌های اداره کتابخانه عمومی شهرستان اشاره کرد و گفت: در راستای طرح مطالعه مفید، تفاهم نامه‌ای نیز با نهضت سواد آموزی شهرستان منعقد شده است.

این مسئول متذکر شد: تقریبا حدود ۶۰ درصد از تعهدات دو طرف اجرایی شده که از مهمترین موارد، به عضویت درآمدن تمام آموزشیاران نهضت سوادآموزی به کتابخانه‌ها است.

وی در پایان گفت: از برنامه‌های اداره کتابخانه‌های عمومی برای آموزشیاران نهضت سوادآموزی هفتکل که به زودی اجرایی می‌شود برگزاری مسابقه کتابخوانی با جوایز نفیس است که جزئیات آن به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.


https://hoorkhabar.ir/202108کپی شد!
54
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.